Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ МАРКЕТИНГОВОГО ЦІНОУТВОРЕННЯ

МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ МАРКЕТИНГОВОГО ЦІНОУТВОРЕННЯ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ МАРКЕТИНГОВОГО ЦІНОУТВОРЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,80 KB
Завантажень:
77
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 519.866:338.5
Швець-Шуст Андрій Володимирович
МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ
МАРКЕТИНГОВОГО ЦІНОУТВОРЕННЯ
Спеціальність 08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2001
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Гузь Микола Григорович, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри математики і математичних методів в економіці (м. Донецьк)
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Клебанова Тамара Семенівна, Харківський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економічної кібернетики (м. Харків),
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник, Хижняк Володимир Іванович, Інститут економіки та господарського права, доцент кафедри вищою математики і математичних методів в економіці (м. Донецьк).
Провідна установа:
Інститут економіки промисловості НАН України, відділ проблем ефективного використання виробничого потенціалу (м. Донецьк).
Захист дисертації відбудеться 26 червня 2001 р. о 12.00 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради К .051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а (8 учб.корпус), ауд.101.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24).
Автореферат розісланий 25 травня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Багато сучасних проблем економіки України і протиріччя соціально-економічних перетворень викликано недостатнім рівнем впровадження нових ринкових структур, до яких відноситься, насамперед, маркетинг і основні складові маркетингового комплексу: товар, ціна, розподіл та просування. Маркетинг є провідною функцією управління, що визначає ринкову і виробничу стратегію в області наукових і практичних досліджень на всіх організаційних рівнях ієрархії.
Маркетинг динамічно розвивається. Йде процес поступового переходу від сприйняття маркетингу як чисто збутової діяльності до маркетингу як сучасної управлінської концепції. Маркетинговий комплекс для виробника включає товар, ціну, розподіл і просування. Для споживача – це відповідно корисність, цінність, доступність та інформованість.
Прийняття оптимальних рішень у сфері маркетингу вимагає системного аналізу ринку і конкуренції, методів ціноутворення, моделей поведінки на ринку. Наукову базу, ідеї модельного підходу, яка враховує вплив на маркетинг нелінійних, випадкових, взаємодіючих складних факторів, розвив у своїх останніх роботах Ф.Котлер.
Наукова розробка проблем ціноутворення в маркетингу з підключенням до дослідження ринкової дійсності формальних методів і процедур сприяє істотному розширенню та поглибленню його можливостей. Великий внесок у розвиток наукових основ ціноутворення зробили закордонні і вітчизняні вчені: Г.Багієв, Є.Голубков, М.Гузь, В.Демідов, П.Друкер, Ф.Котлер, Ю.Лисенко, В.Петренко, А.Романов, В.Тарасевич, В.Казанцев та ін.
Складність проблем інтеграції та координації при формуванні товарної політики, бюджетуванні засобів, проведенні товаропросування і комунікаціях, впровадженні нових технологій викликають необхідність застосування кількісних методів і моделювання процесів вибору оптимальних ринкових цін. Це дозволить генерувати множину альтернативних варіантів рішень з метою виявлення ринкових потреб та купівельних переваг для найкращого їхнього задоволення. Вибір і прийняття маркетингових рішень в області ціноутворення на основі наукових методів і економіко-математичного моделювання є актуальним напрямком досліджень в економіці.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ МАРКЕТИНГОВОГО ЦІНОУТВОРЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок