Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ГІДРОГАЗОДИНАМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ У ЛОПАТКОВИХ МАШИНАХ

МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ГІДРОГАЗОДИНАМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ У ЛОПАТКОВИХ МАШИНАХ

Назва:
МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ГІДРОГАЗОДИНАМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ У ЛОПАТКОВИХ МАШИНАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,58 KB
Завантажень:
226
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ГІДРОМЕХАНІКИ
КВАША Юрій Олександрович
УДК 532.54:621.67+533.697:621.51
МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ
ГІДРОГАЗОДИНАМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ
У ЛОПАТКОВИХ МАШИНАХ
01.02.05 – механіка рідини, газу та плазми
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ – 2006
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Інституті технічної механіки Національної академії наук України і Національного космічного агентства України.
Науковий консультант – | | академік НАН України, доктор технічних наук, професор
Пилипенко Віктор Васильович,
Інститут технічної механіки Національної академії наук України і Національного космічного агентства України, завідуючий відділом.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, член-кореспондент НАН України
Савченко Юрій Миколайович,
Інститут гідромеханіки Національної академії наук України, завідуючий відділом;
доктор фізико-математичних наук, професор
Приходько Олександр Анатолійович,
Дніпропетровський національний університет Міністерства освіти і науки України, завідуючий кафедрою;
доктор технічних наук, професор
Задонцев Володимир Антонович,
Міжнародна науково-промислова корпорація “ВЕСТА”, начальник інформаційно-аналітичного управління.
Провідна установа: | Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, кафедра прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки.
Захист відбудеться 22 лютого 2007 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.196.01 в Інституті гідромеханіки НАН України за адресою: 03680, Київ-180 МСП, вул. Желябова, 8/4. Тел. (044) 446-43-13, факс (044) 446-42-29.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту гідромеханіки НАН України за адресою: 03680, Київ-180 МСП, вул. Желябова, 8/4.
Автореферат розіслано “ 17 ” січня 2007 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук, професор С.І. Криль
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Безперервне підвищення вимог до точності прогнозування енергетичних і динамічних характеристик лопаткових машин, що обумовлено потребами практики, приводить, зокрема, до необхідності подальшого розвитку підходів до математичного моделювання гідродинамічних процесів у високообертових шнековідцентрових насосах рідинних ракетних двигунів і газодинамічних процесів у компресорних ступенях авіаційних газотурбінних двигунів.
Розробці математичних моделей і чисельному аналізу закономірностей робочих процесів у лопаткових насосах і компресорах присвячена значна кількість досліджень учених в Україні й за рубежем. Аналіз опублікованих результатів цих досліджень показує, що актуальними в цей час є наступні основні питання: визначення схеми замикання профільної каверни при розв’язанні задач стаціонарного й нестаціонарного кавітаційного обтікання лопатей високообертових насосів у нелінійній постановці; подальше чисельне дослідження закономірностей формування структури просторових потоків рідини в проточній частині лопатевих насосів на режимах знижених витрат; розробка методів розрахунку параметрів просторових турбулентних течій рідини в осьових і відцентрових насосах рідинних ракетних двигунів і трансзвукових потоків повітря в компресорних ступенях авіаційних газотурбінних двигунів у рамках єдиного підходу до чисельного моделювання течій рідини й газу в лопаткових машинах. Зазначені питання, вирішенню яких присвячена дисертаційна робота, пов’язані з необхідністю підвищення якості аеро- і гідродинамічного проектування лопаткових машин і теоретичного аналізу їхнього функціонування на різних режимах роботи.
Виходячи з викладеного, актуальність теми дисертації визначається необхідністю розвитку методів математичного моделювання основних гідрогазо-динамічних процесів у лопатевих насосах і компресорних ступенях.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Представлені в дисертаційній роботі результати отримані автором у 1984-2004 р. при виконанні науково-дослідних робіт у відділі динаміки гідромеханічних систем Інституту технічної механіки НАН України й НКА України в рамках наступних тем: директивної теми № 37; директивної теми № 63 (№ ДР Я ); держбюджетної теми “Розробка методів розрахунку й експериментальне визначення динамічних і статичних характеристик гідромеханічних систем” (№ ДР 01.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Реферат на тему: МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ГІДРОГАЗОДИНАМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ У ЛОПАТКОВИХ МАШИНАХ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок