Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЧИСТКА ШЛАМОВИХ ВОД ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ФАБРИК В НАПІРНИХ ГІДРОЦИКЛОНАХ З ПНЕВМАТИЧНИМ РЕГУЛЯТОРОМ

ОЧИСТКА ШЛАМОВИХ ВОД ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ФАБРИК В НАПІРНИХ ГІДРОЦИКЛОНАХ З ПНЕВМАТИЧНИМ РЕГУЛЯТОРОМ

Назва:
ОЧИСТКА ШЛАМОВИХ ВОД ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ФАБРИК В НАПІРНИХ ГІДРОЦИКЛОНАХ З ПНЕВМАТИЧНИМ РЕГУЛЯТОРОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,08 KB
Завантажень:
455
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
КОПАНИЦЯ ЮРІЙ ДМИТРОВИЧ
УДК 628.112.24
ОЧИСТКА ШЛАМОВИХ ВОД ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ФАБРИК В НАПІРНИХ ГІДРОЦИКЛОНАХ З ПНЕВМАТИЧНИМ РЕГУЛЯТОРОМ
Спеціальність 05.23.04. – Водопостачання, каналізація
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: ПОЛЯКОВ ВАДИМ ЛЕОНТІЙОВИЧ
доктор технічних наук, професор кафедри гідравліки та водовідведення Київського національного університету будівництва і архітектури.
Офіційні опоненти: ХОРУЖИЙ ПЕТРО ДАНИЛОВИЧ
доктор технічних наук, професор, завідувач відділом сільськогосподарського водопостачання та каналізації Українського науково-дослідного інституту гідротехніки і меліорації УААН.
КРИВОНОГ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник відділу гідродинаміки гідротехнічних споруд Інституту гідромеханіки НАНУ.
Захист відбудеться 27.02.2008 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.07 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03680, м.Київ, Повітрофлотський просп., 31. ауд.319.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03680, м.Київ, Повітрофлотський просп. 31.
Відгуки на автореферат просимо надсилати у двох примірниках за підписом, завіреним печаткою організації, на адресу: 03680, м.Київ, Повітрофлотський просп., 31. КНУБА. Вчена рада.
Автореферат розісланий 24.012008 р.
 
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., професор Василенко О. А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Гірничо-видобувне та збагачувальне виробництво супроводжується комплексним негативним впливом на навколишнє природне середовище, який зокрема, пов'язаний із накопиченням відпрацьованих порід, викидами пилу й шкідливих газів, забрудненням поверхневих, ґрунтових і підземних вод.
За даними Мінприроди України в останні десятиріччя [в порівнянні із 1990 р. більш ніж у два рази зросла кількість забруднених зворотних вод збагачувальних підприємств і відведених забруднених вод без очищення.
Для очищення від шламу повторно використовуваних вод збагачувальних фабрикЗФ) традиційно задіяна система спеціальних апаратів і пристроїв водно-шламового господарства таких об’єктів . Сучасні тенденції по удосконаленню водоочисних систем ЗФ пов’язані із створенням локальної очистки шламових вод безпосередньо на ЗФ.
Для інтенсифікації процесів осадження дрібних часток циркулюючих у замкненому циклі переважно використовують гідроциклони.
Для стабілізації і підвищення ефективності роботи гідроциклонів та підтримки оптимальних технологічних параметрів процесу поділу застосовують спеціальні регулювальні органи.
Детальний аналіз конструктивних і технологічних характеристик пристроїв для регулювання роботи гідроциклонів дозволив виявити суттєві недоліки і проблеми, пов’язані з їх функціонуванням. Автором запропоновано новий напрямок застосування способу пневматичного регулювання роботи гідро циклона. Наукове обґрунтування цього способу та розробка відповідної конструкції і технології, які дозволять інтенсифікувати процеси очистки шламових вод є актуальним напрямком удосконалення роботи водно-шламових систем у гірничо-видобувній галузі.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота виконувалась в рамках державної програми “Про концепцію розвитку водного господарства України” і безпосередньо пов’язана з держбюджетною тематикою Київського національного університету будівництва і архітектури на замовлення Міністерства освіти і науки України (№ держреєстрації 0199U000661).
Мета і задачі досліджень. Метою дисертаційної роботи є наукове обґрунтування та розробка конструкції і методики розрахунку гідроциклона з пневматичним регулюванням з більшою ефективністю розділення фаз при використанні в оборотних системах водокористування збагачувальних фабрик.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ОЧИСТКА ШЛАМОВИХ ВОД ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ФАБРИК В НАПІРНИХ ГІДРОЦИКЛОНАХ З ПНЕВМАТИЧНИМ РЕГУЛЯТОРОМ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок