Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА МЕТОДИЧНИХ ОСНОВ ГЕОІНФОРМАЦІЙНОГО КАРТОГРАФУВАННЯ ТА АНАЛІЗУ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНИХ ПОДІЙ

Загрузка...

РОЗРОБКА МЕТОДИЧНИХ ОСНОВ ГЕОІНФОРМАЦІЙНОГО КАРТОГРАФУВАННЯ ТА АНАЛІЗУ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНИХ ПОДІЙ

Назва:
РОЗРОБКА МЕТОДИЧНИХ ОСНОВ ГЕОІНФОРМАЦІЙНОГО КАРТОГРАФУВАННЯ ТА АНАЛІЗУ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНИХ ПОДІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,43 KB
Завантажень:
173
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Дерех Зіновій Дмитрович
УДК 528.4+528.74:625
РОЗРОБКА МЕТОДИЧНИХ ОСНОВ ГЕОІНФОРМАЦІЙНОГО
КАРТОГРАФУВАННЯ ТА АНАЛІЗУ
ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНИХ ПОДІЙ
05.24.01 Геодезія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
 
Київ-2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
кандидат технічних наук, професор Старовєров Володимир Сергійович, Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри інженерної геодезії.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Білятинський Олександр Антонович, Національний транспортний університет, завідувач кафедри “Проектування доріг”;
кандидат технічних наук, доцент Барановський Валентин Дмитрович, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, доцент кафедри геодезії і картографії.
Провідна установа:
Національний університет “Львівська Політехніка” Міністерства освіти і науки України, кафедра теорії математичної обробки геодезичних вимірів, м. Львів.
Захист відбудеться “14” червня 2001 р. о 10 годині на засіданні
cпеціалізованої вченої ради Д.26.056.09 Київського національного універ-ситету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітро-флотський проспект, буд. 31, (ауд. 466).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий “14” травня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент О.П. Ісаєв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Дорожньо-транспортні системи сучасних міст належать до складних просторових систем, які постійно змінюються та інтенсивно розвиваються як структурно, так і за технічним оснащенням засобів організації дорожнього руху. Однією з головних серед проблем ефективної організації дорожнього руху є задача виявлення аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації дорожньо-транспортних подій (ДТП) на вулично-дорожній мережі з метою зниження аварійності на транспорті.
Ця задача характеризується великими обсягами інформації, просторовою локалізацією об`єктів і подій в дорожньому русі, динамічністю зміни ситуації та складноформалізованістю правил прийняття рішень. Такі особливості проблеми організації дорожнього руху обумовлюють постійну актуальність вдосконалення засобів аналізу та прийняття рішень на основі широкого застосування комп`ютерних технологій на всіх етапах управління організацією дорожнього руху.
Незважаючи на значне розширення сфери застосування геоінформаційних систем (ГІС) і експертних систем та швидкий розвиток інструментальних засобів ГІС, їх застосування в системах керування організацією дорожнього руху в цілому та в процесах реєстрації і аналізу ДТП зокрема знаходиться ще в пілот-проектних стадіях. Це зумовлено як складністю самого об`єкту застосування, так і відсутністю розроблених і практично відпрацьованих ефективних сучасних методів і технологій інвентаризації об`єктів організації дорожнього руху, створення та підтримки відповідних геоінформаційних ресурсів, необхідних для розробки і використання експертних геоінформаційних систем реєстрації ДТП та прийняття рішення по вдосконаленню організації дорожнього руху. Необхідність вирішення цих проблем і зумовлює актуальність роботи.
Зв`язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Проведені дослідження безпосередньо пов`язані з такими державними і відомчими програмами:
1. Закон України “Про Національну програму інформатизації” від 4.02.98 № 76/98 - ВР, відомча програма МВС України “Створення першої черги інтегрованої інформаційно-аналітичної системи правоохоронних органів на період 2000-2005 років”;
2. Комплексна Програма забезпечення безпеки дорожнього руху та екологічної безпеки транспортних засобів на період до 2001 р. (Постанова Кабінету Міністрів України № 456 від 6 квітня 1998 р.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: РОЗРОБКА МЕТОДИЧНИХ ОСНОВ ГЕОІНФОРМАЦІЙНОГО КАРТОГРАФУВАННЯ ТА АНАЛІЗУ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНИХ ПОДІЙ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок