Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОДИНИЦІ (на прикладі районної державної адміністрації)

Загрузка...

ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОДИНИЦІ (на прикладі районної державної адміністрації)

Назва:
ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОДИНИЦІ (на прикладі районної державної адміністрації)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,87 KB
Завантажень:
348
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДОНЕЦЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ
РОВНИЙ ВАЛЕРІЙ ГРИГОРОВИЧ
УДК 352 / 338. 242. 4: 164.08
ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ
ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОДИНИЦІ
(на прикладі районної державної адміністрації)
Спеціальність 25.00.04 – Регіональне управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Донецьк – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент Ларіна Рена Рінатівна,
Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки
України, доцент кафедри маркетингу
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Амітан Веніамін Наумович, АТ “Данко”, віце-президент (м.
Донецьк)
кандидат економічних наук, Лук`янченко Олександр Олексійович, міський голова (м. Донецьк)
Провідна установа - Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, відділ регіональної економіки (м. Київ)
Захист дисертації відбудеться “30” травня 2003 р. о 15 годині 30 хвилин на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.170.01 у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінцев, 163а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецької державної академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінцев, 163а.
Автореферат розісланий 25 квітня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Я.С. Клейнер


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід до ринкових відносин значно змінює характер усіх раніше діючих механізмів управління регіонами, переводячи їх у площину первинного забезпечення необхідної прибутковості товаровиробника, усіх господарюючих та ринкових структур.
Але основою регіональної політики держави є управління соціально-економічним розвитком. Тому необхідно знайти оптимальне поєднання територіального (місцевого) самоврядування та державного управління у відповідності до ситуації, що складається в країні та конкретному регіоні.
Відомо, що основою розвитку економіки макротериторій та держави є ситуації на мікротериторіях (сільських та міських районах). Зараз більшість робіт у галузі управління пов`язані з питаннями управління макротериторіями. В той же час залишаються актуальними проблеми управління мікротериторіями (територіальними одиницями). Саме на цьому рівні можливо і необхідно знаходити шляхи ефективного використання власних продуктивних сил, наявного ресурсного капіталу, створювати відповідні умови для соціально-економічного розвитку та соціального забезпечення.
Критичне осмислення всього спектру питань теорії та практики управління соціально-економічними процесами в межах територіальної одиниці, визначення критеріїв та методів управління, створення та реалізація реальних програм, спрямованих на підвищення добробуту усіх мешканців території має важливе теоретичне та прикладне значення.
Разом з цим ряд принципових аспектів цього напрямку потребують уточнювання, подальшого розвитку. Необхідність теоретичного обґрунтування й розробки практичних рекомендацій щодо формування стратегії управління розвитком територіальної одиниці зумовила вибір теми дисертаційного дослідження та її актуальність.
Зв`язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є частиною наукових розробок щодо створення та впровадження інноваційних систем управління в умовах ринкової економіки, що виконані безпосередньо автором та з його участю в межах державної бюджетної теми кафедри маркетингу Донецької державної академії управління “Теоретико-методичні основи розвитку маркетингу в управлінні економікою України” (номер державної реєстрації 0100U003067). В рамках цієї теми автором розроблено методику оцінки ефективності управлінської логістизації територіальної одиниці.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є комплексна розробка теоретичних підходів та методичних заходів стратегічного управління розвитком територіальної одиниці на основі принципів корпоративності та методів логістики.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОДИНИЦІ (на прикладі районної державної адміністрації)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок