Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Методика оптимізації частотного керування асинхронними електроприводами за сукупністю установлених вимог та обмежень

Загрузка...

Методика оптимізації частотного керування асинхронними електроприводами за сукупністю установлених вимог та обмежень

Назва:
Методика оптимізації частотного керування асинхронними електроприводами за сукупністю установлених вимог та обмежень
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,15 KB
Завантажень:
8
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Аузеллаг Джамаль
УДК 621.313.17
Методика оптимізації частотного керування асинхронними
електроприводами за сукупністю установлених вимог та обмежень
05.13.03 - Системи і процеси керування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі електротехніки і світлотехніки Національного авіаційного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Повстень Віктор Олександрович
професор кафедри електротехніки і світлотехніки
Національного авіаційного університету
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Асланян Альберт Едуардович
професор Військового Інституту керівного
інженерного складу НАО України
доктор технічних наук
Антонов Олександр Євгенович
завідувач лабораторією Інституту
електродинаміки НАН України,
старший науковий співробітник
Провідна організація: Національний технічний університет
України " Київський політехнічний Інститут "
Міністерства освіти і науки України
 
Захист дисертації відбудеться " 04 " липня 2001 р. у 15oo на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.062.05 в Національному Авіаційному університеті.
Адреса: 03680, м. Київ – 58, проспект Космонавта Комарова, 1
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного авіаційного університету.
Автореферат розісланий " 16 " травня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої ради,
кандидат технічних наук О.І. Жданов
Загальна характеристика роботи
Актуальність роботи і її зв'язок з науковими програмами, планами і темами. Асинхронні електроприводи є основними перетворювачами електричної енергії в механічну енергію. Асинхронні двигуни (АД) з короткозамкненим ротором, які найчастіше використовуються у них, не мають ковзних контактів, характеризуються простою конструкцією і високою надійністю, мають досить високий ККД і відносно невелику вартість, зручні в експлуатації. Вони в наш час споживають майже половину усієї електроенергії, що виробляється. Однак звичайні АД мають порівняно невисокі пускові і регулювальні властивості, що створює серйозні перешкоди для використання їх у електромеханічних системах з частими і затяжними пусками, а також реверсами і гальмуваннями, повторними включеннями, регулюваннями частоти обертання в широких межах, рухами за визначеними програмами, з високою швидкодією і при інших складних умовах роботи. Тому постійно ведуться розробки і дослідження різних оригінальних виконань і модифікацій таких двигунів і автоматичних систем керування ними, що дозволяють істотно розширити області застосування приводних систем з АД. При цьому в зв'язку із широкомасштабністю застосування навіть незначне поліпшення будь-яких експлуатаційних властивостей електромеханічних систем з АД має велике народногосподарське значення.
Розв'язанням цієї проблеми інтенсивно займаються вчені Інституту електродинаміки НАН України, який є ведучим в Україні в області розробки і дослідження перспективних електромеханічних устроїв і систем. Останнє також свідчить про актуальність теми дисертації.
Представлена дисертаційна робота безпосередньо зв'язана з виконанням важливих держбюджетних науково-технічних розробок і досліджень, що проводяться в Національному авіаційному університеті України в м. Києві (тема №706-ДБ96 „Розробка способів удосконалення експлуатаційних характеристик авіаційного устаткування”, № госреєстрації 0196U015486 і тема №816-ДБ98„ Розробка і дослідження методів підвищення швидкодії, надійності й економічності электроприводних систем авіаційно-космічної техніки”, № госреєстрації 0198U000709).
Мета і задачі досліджень. Метою дисертаційної роботи є пошук і дослідження більш ефективних рішень в області розробки безконтактних електромеханічних систем з поліпшеними пускорегулювальними властивостями. Вона присвячена оптимізації частотного керованого пуску асинхронних гіродвигунів з урахуванням установлених конкретних умов і обмежень і пошуку і дослідженню нових компромісних рішень для поліпшення пускових, регулювальних і робочих характеристик електромеханічних систем з АД при складних умовах пуску і роботи.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: Методика оптимізації частотного керування асинхронними електроприводами за сукупністю установлених вимог та обмежень

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок