Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: ФІЗИКО-ХІМІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА БІОЛОГІЧНО АКТИВНИХ РЕЧОВИН ЗА ДАНИМИ ЧАСОПРОЛІТНОЇ ПЛАЗМОВО-ДЕСОРБЦІЙНОЇ МАС-СПЕКТРОМЕТРІЇ

Загрузка...

ФІЗИКО-ХІМІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА БІОЛОГІЧНО АКТИВНИХ РЕЧОВИН ЗА ДАНИМИ ЧАСОПРОЛІТНОЇ ПЛАЗМОВО-ДЕСОРБЦІЙНОЇ МАС-СПЕКТРОМЕТРІЇ / сторінка 3

Назва:
ФІЗИКО-ХІМІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА БІОЛОГІЧНО АКТИВНИХ РЕЧОВИН ЗА ДАНИМИ ЧАСОПРОЛІТНОЇ ПЛАЗМОВО-ДЕСОРБЦІЙНОЇ МАС-СПЕКТРОМЕТРІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,15 KB
Завантажень:
236
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Отримані результати дають пояснення процесам десорбції/іонізації в ПДМС і доводять ефективність застосування біофізичного мас-спектрометричного аналізу у фармакології. Практична цінність одержаних результатів полягає у створенні методичної бази для ідентифікації складових у багатокомпонентних сумішах, оцінки їх стану та визначенні хімічної сумісності БАР у розчинах. Отримані результати були використані при розробці, теоретичному обгрунтуванні складу і випробуванні ряду нових лікувально-профілактичних препаратів. Частина з них впроваджена у виробництво, зокрема: розчин аміридину 1%, бровадазол плюс, інсектозол, оксимікол, левомікол, тилозомікол. Державний департамент інтелектуальної власності видав деклараційні патенти на винаходи: “Спосіб визначення хімічної сумісності біологічно активних речовин за допомогою мас-спектрометрії” за № 47720 А і "Антибактеріальний препарат Тилозомікол М 5%, 20%"
за № 48458 А. Видано довідково-методичні матеріали “Мас-спектрометрія в ветеринарній медицині” (Рівне, 1998) та “Хімічна сумісність біологічно активних речовин” (Рівне, 1998).
Особистий внесок здобувача. Автором самостійно виконані мас-спектрометричні, спектрофотометричні та хроматографічні дослідження. Аналіз, інтерпретація, теоретичне обгрунтування одержаної наукової інформації виконані дисертантом особисто. Експерименти з мікотоксинами проведено здобувачем спільно з лабораторією токсикології ІЕКВМ УААН, у випробуванні нових препаратів на тваринах приймали участь співробітники ІЕ УААН. В розробці концепції досліджень і аналізі отриманих результатів активну участь приймали співавтори друкованих робіт дисертанта.
Апробація роботи. Матеріали за результатами наукових досліджень доповідались на: міжнародній науковій конференції "Общая эпизоотология: иммунологические, экологические и методологические проблемы" (м. Харків, 1995 р.); міжнародній конференції "Asіgurarea stііntіfіca a sectoruluі zootehnіc sі medіcіnі veterіnare" (м. Кишинів, 1996 р.); міжнародній науково-практичній конференції "Розвиток ветеринарної науки в Україні: здобутки та проблеми" (м. Харків, 1997 р.); науково-методичному семінарі "Лабораторна ветеринарна медицина: фізико-хімічні методи досліджень" (м. Рівне, 1998 р.); міжнародній науковій конференції “Сучасна аграрна наука: напрямки, проблеми і шляхи їх вирішення” (м. Львів, 2001 р.); на засіданнях вчених рад Інституту епізоотології УААН (м.Рівне, 1995-2001 рр.) та Інституту експериментальної і клінічної ветеринарної медицини (м. Харків, 1995-1999 рр.).
Публікації. Результати роботи викладені у 23 друкованих роботах, в тому числі 4 статті у виданнях, що рекомендовані ВАК України, як фахові.
Структура і обсяг дисертації. Дисертація викладена на 145 сторінках, складається із вступу, чотирьох розділів, висновків і рекомендацій, списку використаної літератури, що нараховує 241 найменування, у тому числі 58 – іноземними мовами, та 4-х додатків. Робота містить 5 таблиць і 48 рисунків.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ
Методи досліджень, обладнання та матеріали
Виходячи із особливостей об'єкту та предмету досліджень, в якості основного експериментального біофізичного методу використано мас-спектрометрію, зокрема у такому її варіанті, як ПДМС. Дослідження проводили на мас-спектрометрі біохімічному МСБХ-01 з іонізацією зразка уламками ділення ядер Cf-252 (ВАТ "SELMІ", Україна). В процесі роботи використовували прискорюючі напруги від +20 кВ до -20 кВ, об'єм накопичуваних даних подій розпаду Cf-252 (стартів) 16 000 – 500 000, ширина каналу детектування 1 або 2 нс/канал, об'єм зразків, що наносили серіями на пробонесучий диск (до 12 шт.) становив 40-80 мкл. Кожен дослід відтворювали щонайменше 3 рази. При пробопідготовці в деяких експериментах використано метод електророзпилення матриці або зразка (електроспрей) на пристрої УНП-2 (ВАТ "SELMІ", Україна). При створенні багатокомпонентних модельних систем in vitro для кожної серії експериментів попередньо знімали мас-спектри окремих інгредієнтів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ФІЗИКО-ХІМІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА БІОЛОГІЧНО АКТИВНИХ РЕЧОВИН ЗА ДАНИМИ ЧАСОПРОЛІТНОЇ ПЛАЗМОВО-ДЕСОРБЦІЙНОЇ МАС-СПЕКТРОМЕТРІЇ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок