Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК корпоративного контролю В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ

РОЗВИТОК корпоративного контролю В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ

Назва:
РОЗВИТОК корпоративного контролю В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,71 KB
Завантажень:
349
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Вадима Гетьмана
ЧЕРПАК АНТОНІНА ЄВГЕНІВНА
УДК 65.012.432
РОЗВИТОК корпоративного контролю
В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
ШЕРШНЬОВА ЗОЯ ЄВГЕНІЇВНА,
Київський національний економічний
університет імені Вадима Гетьмана
заступник завідувача кафедри менеджменту
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, доцент
НАЗАРОВА ГАЛИНА ВАЛЕНТИНІВНА
Харківський національний економічний університет,
завідувач кафедри управління персоналом
кандидат економічних наук, доцент
МАРЧЕНКО ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА
Національний університет харчових технологій,
завідувач кафедри менеджменту
зовнішньоекономічної діяльності
Провідна установа – Одеський державний економічний університет,
кафедра менеджменту
Міністерство освіти і науки України
(м. Одеса)
Захист відбудеться “10” квітня 2006 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м.Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд.203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м.Київ, проспект Перемоги, 54/1.
Автореферат розісланий “10” березня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради к.е.н., професор О.С.Федонін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження визначається об’єктивною необхідністю вирішення проблем адаптації систем корпоративного контролю в акціонерних товариствах до сучасних умов функціонування української економіки. Специфічні правовідносини, які виникають між суб’єктами корпоративного управління, відсутність надійних зовнішніх ринкових механізмів контролю, остаточного розмежування власності й управління вимагають уточнення сутності, завдань, суб’єктів та об’єктів корпоративного контролю, розробки механізмів підвищення його ефективності для забезпечення контролю за дотриманням інтересів усіх зацікавлених осіб.
Світовий досвід свідчить, що об'єктивний процес розвитку взаємовідносин між менеджерами та акціонерами корпорацій, який зумовив необхідність розробки наукового інструментарію управління цими відносинами, розпочинався з впровадження базової його функції - корпоративного контролю як нагляду за дотриманням інтересів акціонерів для забезпечення зворотного зв'язку між цілями і результатами діяльності бізнес-систем.
Проблематика корпоративного управління досліджується вітчизняними науковцями О.Вінник, А.Воронковою, С.Глущенко, В.Євтушевським, В.Задихайлом, О.Кібенко, Г.Козаченком, Е.Коренєвою, Г.Назаровою, А.Сірком, Г.Уманцівим, З.Шершньовою та ін.; російськими науковцями – В.Андроновим, Д.Голубковим, Т.Долгопятовою, Г.Клейнером, Ю.Івановим, М.Кругловим, С.Масютіним, О.Радигіним, М.Рудиком, О.Семенковою, М.Старовойтовим, І.Храбровою та ін.; зарубіжними вченими Р.Акоффом, М.Аокі, Ч.Бернардом, А.Берлі, Р.Брейлі, А.Демб, М.Дженсеном, П.Друкером, К.Ейзенхардом, Х.Д.Кейроном, С.Майєрсом, Г.Мінзом, Г.Мінцбергом, Ф.Нойбауером, Ч.Оменом, Д.Стігліцем, М.Хаммером, Дж.Харрісоном та ін. Кожен з названих вчених згідно спрямованості своїх наукових інтересів з різним ступенем глибини вивчає окремі сторони корпоративного контролю. Однак, особливості розвитку корпоративного контролю в умовах трансформації економіки, теоретичні та практичні аспекти вибору і застосування адекватних інструментів корпоративного контролю, методичні підходи до налагодження ефективних суб’єктно-об’єктних взаємозв’язків у системі корпоративного контролю залишаються фрагментарно дослідженими та потребують подальшого наукового обґрунтування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗВИТОК корпоративного контролю В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок