Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ СТАРІЮЧИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ УПРАВЛЯЮЧИХ КОМПЛЕКСІВ ШЛЯХОМ ОПТИМІЗАЦІЇ ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМ ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Загрузка...

ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ СТАРІЮЧИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ УПРАВЛЯЮЧИХ КОМПЛЕКСІВ ШЛЯХОМ ОПТИМІЗАЦІЇ ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМ ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ / сторінка 3

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ СТАРІЮЧИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ УПРАВЛЯЮЧИХ КОМПЛЕКСІВ ШЛЯХОМ ОПТИМІЗАЦІЇ ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМ ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,17 KB
Завантажень:
332
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Серед них: модель функціонування СТД на основі марковских ланцюгів, яка базується на понятті “подія”; марковська та напівмарковська моделі для старіючих систем, що регенерують; методика розрахунку оптимальної періодичності контролю старіючих систем.
Апробація результатів дисертації. Основні результати дослідження доповідалися на Міжнародній науково - технічній конференції “Системи автоматики та автоматичне управління” (м. Севастополь, 2003 р.), Міжнародному молодіжному форумі “Радіоелектроніка та молодь у ХХI сторіччі” (м. Харків, 2003 р.), XI-й і XII-й Міжнародній науково-практичній конференції “Інформаційні технології: наука, техніка, технологія, освіта, здоров'я” (м. Харків, 2003 р., 2005р.).
Публікації. За результатами дисертації опубліковано 7 робіт, в тому числі 6 – у спеціалізованих фахових виданнях ВАК України.
Структура дисертації. Дисертаційна робота складається із вступу, 5 розділів, висновку, додатків. Обсяг основного тексту дисертації складає 214 сторінок. З них 17 ілюстрацій по тексту, 7 ілюстрацій на 7 сторінках, 8 таблиць по тексту, додаток на 30 сторінках, 87 найменувань використаних джерел на 8 сторінках.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
У вступі розкрито стан проблеми, обґрунтована актуальність теми, сформульована мета роботи, показані наукова новизна та практичне значення одержаних результатів.
У першому розділі проведений аналіз розвитку науково-технічного напрямку “надійність техніки”. На основі цього аналізу формулюються основні напрямки забезпечення надійності систем, найважливіший з яких полягає в раціональній організації експлуатації цих систем з урахуванням умов і режимів їхнього функціонування. Найважливішою складовою частиною експлуатації систем є технічне обслуговування (ТО). При цьому ефективність використання раціональних стратегій технічного обслуговування систем стає тим більш істотною, чим вище складність системи та рівень відповідальності розв'язуваних задач (є великою небезпека збоїв, відмов, відхилень від штатного режиму функціонування). Ці характеристики систем проявляють себе найбільшою мірою для комплексів технічних засобів автоматизованих систем управління технологічними процесами (КІЗ АСУ ТП) і локальних інформаційних управляючих систем (ЛІУС). У розділі ставиться задача визначення раціональної стратегії ТО комплексів технічних засобів за станом, яка передбачає періодичний контроль параметрів, що визначають технічний стан ОД. Рішення про проведення технічного обслуговування або ремонту приймається тоді, коли значення контрольованих параметрів досягають передкритичного рівня. Для реалізації описаної стратегії експлуатації КТЗ АСУ ТП і ЛІУС за станом необхідно вміти оцінювати та прогнозувати їхній технічний стан. Звертається увага на те, що ефективність реалізованої стратегії ТО за рівнем надійності в істотному ступені залежить від якості рішення задачі розробки математичного забезпечення методики визначення раціональної стратегії ТО КТС. При цьому в розділі проведено аналіз традиційно використовуваних критеріїв ефективності функціонування об'єктів діагностики (ОД) і обґрунтовується необхідність введення критерію, що враховує витрати, пов'язані з існуванням схованих і помилкових відмов. Таким показником доцільно використати стаціонарну ймовірність перебування ОД у підмножині Gr працездатних станів безлічі всіх можливих станів G, GrG.
В розділі проведено аналіз математичних моделей систем технічного діагностування. Показано, що загальним принциповим недоліком відомих моделей функціонування СТД є відсутність спільного, комплексного аналізу залежності ефективності ОД від інтенсивностей відмов ОД і АК, а також від чисельного значення всіх інших параметрів системи. Крім того, у всіх цих моделях не враховуються можливі розходження в результатах проведення технічного обслуговування складних систем.
Розділ завершується постановкою задачі дослідження. При цьому пред'явлені вимоги до розроблювальної моделі СТД і сформульовані задачі, які модель повинна вирішувати.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ СТАРІЮЧИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ УПРАВЛЯЮЧИХ КОМПЛЕКСІВ ШЛЯХОМ ОПТИМІЗАЦІЇ ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМ ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок