Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделювання процесів управління конкурентНоздатністю комерційного банку

Загрузка...

Моделювання процесів управління конкурентНоздатністю комерційного банку

Назва:
Моделювання процесів управління конкурентНоздатністю комерційного банку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,05 KB
Завантажень:
432
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Інденбаум Фелікс Борисович
УДК 519.876.2:336.71
Моделювання процесів управління конкурентНоздатністю комерційного банку
Спеціальність 08.03.02 – економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Донецьк – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник – | доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент НАН України
Лисенко Юрій Григорович,
Донецький національний університет,
завідувач кафедри економічної кібернетики.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Заруба Віктор Яковлевич, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економічної кібернетики та маркетингового менеджменту (м. Харків);
кандидат економічних наук, доцент Лепа Роман Миколайович, Науково-дослідний центр інформаційних технологій Інституту економіки промисловості НАН України, завідувач відділу проектування систем підготовки та прийняття управлінських рішень (м. Донецьк).
Провідна установа -– Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, кафедра економічної кібернетики (м. Київ).
Захист дисертації відбудеться 22 січня 2007 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24
Автореферат розісланий 18 грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Перехід економіки до принципово нових економічних відносин, здійснений в Україні, визначив і необхідність перетворень, направлених на рішення комплексу проблем в банківській сфері, перш за все, формування нової банківської політики з метою забезпечення адекватності діяльності банків ринковим відносинам.
Банківський сектор економіки України розвивається досить швидкими темпами: за останні 5 років обсяг коштів, залучених на рахунки суб'єктів господарювання та фізичних осіб, збільшився у 5,17 разів з 25674 млн. грн. у 2001 році до 132745 млн. грн. у 2006 році, що є наслідком достатньо високого рівня конкуренції у цьому секторі.
Комерційні банки, розробляючи стратегію власного розвитку, в першу чергу, прагнуть збільшити конкурентноздатність: привертаючи ресурси, шукаючи найвигідніші умови їх розміщення, виборюючи клієнтів, відстежуючи надійність і фінансову стійкість свого банку. Проте, не дивлячись на це конкурентоспроможності як економічній категорії украй мало приділяється уваги в сучасних наукових дослідженнях. В той же час проблема забезпечення конкурентоспроможності не тільки на рівні окремого господарюючого суб'єкта (банка), але і на рівні економіки країни є вирішальній в справі забезпечення Україні гідного місця в світовій економіці, оскільки в ринковій системі господарювання конкурентоспроможність є одним з ключових моментів потенціалу розвитку. У ній концентровано виражаються економічні, науково-технічні, виробничі, організаційно-управлінські, кадрові і інші можливості не тільки окремого підприємства або організації, але і економіки країни в цілому.
Великий внесок в розробку проблем ефективного управління діяльністю банків в сучасних умовах внесли видні учені України і Росії: В.Д. Андріанов, Г.Н. Белоглазова,
В.М. Гєєц, Е.П. Голубков, П.С. Завьялов, Т.С. Клебанова, Ю.И. Коробів, О.И. Лаврушин, Ю.Г. Лисенко, Г.С. Панова, Н.И. Розанова, В.Л. Петренко, В.В. Попков, Л.Н. Сергєєва, В.М. Усоськін, Р.А. Фатхутдінов, А.И. Черняк, А.Ю. Юданов, а також зарубіжні учені З. Маджаро, М. Міллер, В. Паретто, М. Портер, Дж. Робінсон, Э. Чемберлин.
Проте навіть в роботах цих авторів використовується досить вузький підхід до визначення, управління та оцінки конкурентноздатності.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: Моделювання процесів управління конкурентНоздатністю комерційного банку

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок