Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРИНЦИПИ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ В ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ УКРАЇНИ

ПРИНЦИПИ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ В ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ УКРАЇНИ

Назва:
ПРИНЦИПИ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ В ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,53 KB
Завантажень:
152
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ІНСТИТУТ ЗАКОНОДАВСТВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
ГУДИМА Наталія Валеріївна
УДК 328.36 (477)
ПРИНЦИПИ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ В ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ УКРАЇНИ
25.00.01 – теорія та історія державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
КИЇВ - 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник - | доктор юридичних наук, професор,
член-кореспондент Академії правових
наук України, заслужений юрист України
НИЖНИК Ніна Романівна
Офіційні опоненти - | доктор наук з державного управління, професор, заслужений діяч науки і техніки України Шамрай Василь Олександрович, Національний аграрний університет, кафедра адміністративного та фінансового права, завідувач кафедри;
кандидат наук з державного управління, Гурковський Володимир Ігорович, Адміністрація державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, начальник відділу правового забезпечення господарської діяльності Юридичного управління.
Захист відбудеться 8 липня 2008 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.867.03 в Інституті законодавства Верховної Ради України за адресою: 04053, м.Київ, пров. Несторівський, 4, к. 416.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту законодавства Верховної Ради України (м.Київ, пров. Несторівський, 4 ).
Автореферат розісланий 6 червня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М.Соловйов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У процесах державотворення, що відбуваються в Україні на сучасному історичному етапі, особливого значення набувають проблеми формування загальної системи державного управління, її окремих інституцій та діяльності державних службовців. Якщо у західних країнах розвиненої демократії ці інститути створювалися і еволюціонували протягом століть, в Україні з певних історичних причин такого практичного досвіду бракує. Тому особливо важливим є усвідомлення відкритості та прозорості саме як правил, на яких має базуватися діяльність органів державного управління, або як принципів, дотримання яких сприятиме побудові такої системи органів державного управління, яка забезпечить упровадження загальносуспільних цінностей реальної демократії, що на сьогодні є практично малодослідженими.
Актуальність проблеми недостатнього стану реалізації відкритості і прозорості діяльності органів державного управління зумовлена необхідністю удосконалення існуючої системи державного управління в Україні, на чому неодноразово наголошували як зарубіжні так і вітчизняні аналітики, а нагальна потреба в її реформуванні пояснюється нестачею відповідних актів нормативно-правового характеру.
Сформульовані в дисертації теоретичні висновки, практичні рекомендації та методологія дослідження ґрунтується на працях українських і зарубіжних учених таких, як: В.Аверьянов, Г.Атаманчук, В.Бакуменко, С.Біла, В.Глиняний, М.Говлет, Т.Гожинська, В.Голубь, Я.Гонціяж, А.Гришковець, Е.Гроховська, В.Гурковський, А.Заєць, І.Ібрагімова, Е.Кац, В.Князєв, Л.Кормич, Т.Кондратюк, О.Копиленко, В.Котюк, В.Куйбіда, В.Олуйко, В.Майборода, С.Майборода, О.Машков, К.Мей, Т.Мотренко, Н.Нижник, В.Мельниченко, Я.Радиш, А.Рачинський, Й.Регульська, В.Рижих, С.Серьогін, О.Скрипник, К.Сорока, С.Стеценко, А.Турчинов, Д.Фентон, Ю.Хофман, В.Шамрай, В.Шаповал, Ю.Шаров, В.Шевчук, та ін.
Водночас, вирішення проблеми забезпечення необхідного рівня відкритості органів державного управління та прозорості діяльності його структур шляхом урахування відповідних принципів у нормативно-правових актах, що визначають основні засади діяльності цих органів, є одним з визначальних чинників забезпечення ефективного функціонування відповідних управлінських систем. Особливої актуальності тема дослідження набуває у зв’язку з необхідністю розбудови системи державного управління в Україні відповідно до обраного та конституційно закріпленого напряму будівництва демократичного устрою держави.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ПРИНЦИПИ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ В ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок