Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА ВИРОБНИЧОГО РИЗИКУ ПРОЕКТУ ПРИ ФОРМУВАННІ ДОГОВІРНОЇ ЦІНИ

Загрузка...

ОЦІНКА ВИРОБНИЧОГО РИЗИКУ ПРОЕКТУ ПРИ ФОРМУВАННІ ДОГОВІРНОЇ ЦІНИ

Назва:
ОЦІНКА ВИРОБНИЧОГО РИЗИКУ ПРОЕКТУ ПРИ ФОРМУВАННІ ДОГОВІРНОЇ ЦІНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,75 KB
Завантажень:
169
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
ПОПОВИЧЕНКО Ірина Валеріївна
УДК 658.5
ОЦІНКА ВИРОБНИЧОГО РИЗИКУ ПРОЕКТУ
ПРИ ФОРМУВАННІ ДОГОВІРНОЇ ЦІНИ
05.13.22 – управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Кірнос Володимир Михайлович,
кафедра планування та організації
будівництва ПДАБтаА, професор.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Ткаченко Володимир Андрійович, Дніпропетровський університет економіки і права, проректор з наукової роботи, завідуючий кафедрою економіки підприємства;
кандидат технічних наук, доцент Уваров Євген Павлович, Донбаський державний науково-дослідний та проектно-технологічний інститут будівельного виробництва, директор.
Провідна установа:
Київський національний університет будівництва і архітектури, кафедра організації та управління будівництва, Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться "18" квітня 2002 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ПДАБтаА, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а).
Автореферат розісланий "14" березня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К.В. Баташева
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Поточний період часу характеризується нестабільністю економічної ситуації в Україні, складностями в протіканні інвестиційного процесу. Капітальне будівництво, як ведуча галузь економіки, багато в чому визначальна для перспектив розвитку інших галузей, у високій мірі піддається впливу цієї нестабільності. Наслідком економічної нестабільності є високий ступінь невизначеності зовнішнього середовища, що, у свою чергу, породжує невизначеність усередині будівельної організації, ускладнює відносини між учасниками інвестиційного процесу. В економіці під невизначеністю розуміється ситуація, коли цілком чи частково відсутня інформація про можливі стани системи, зокрема, про умови реалізації будівельного проекту, про зв'язані з ним витрати і передбачувані результати. Знизити ступінь невизначеності можна, визначивши імовірність одержання запланованого результату. Відомо, що планові оцінки вартості і термінів реалізації будівельного проекту, визначені на ранніх стадіях проектування, найчастіше значно відрізняються від фактичних, як правило, убік заниження. Тому, дуже важливо мати інструментарій, який дозволить скоротити, звести до мінімуму розрив між плановими і фактичними значеннями результуючих показників проекту і, таким чином, знизити ступінь невизначенності при прийнятті управлінських рішень.
Раціональне управлінське рішення - це кількісно обґрунтований вибір найкращого образа дій, що ведуть до досягнення поставленої мети в даних умовах. Прийняття рішення в умовах ризику - це процес вирішення невизначеності, що приводить не до визначеного результату, а до одного з безлічі можливих з різними імовірностями їхнього здійснення, при цьому додатково результат залежить від ряду факторів, невідомих у момент ухвалення рішення. Ці фактори можуть бути об'єктивними і суб'єктивними. Суб'єктивні фактори обумовлені внутріфірмовими причинами і тому можуть і повинні бути керованими. У роботі розглянуті якісні і кількісні методи прогнозування впливу суб'єктивних факторів ризику на прибутковість і вартість будівельного проекту.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до програми наукових досліджень кафедри Планування й організації будівництва Придніпровської державної академії будівництва й архітектури (ПДАБтаА): “Розробка теоретичних положень і практичних методик обґрунтування техніко-економічних параметрів (ТЕП) інвестиційних будівельних проектів з урахуванням ризику й адаптації організації завдяки стратегії диверсифікації” (№ держреєстрації 0100U 003688, затвердженої рішенням Вченої ради ПДАБтаА протокол №5 від 24.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ОЦІНКА ВИРОБНИЧОГО РИЗИКУ ПРОЕКТУ ПРИ ФОРМУВАННІ ДОГОВІРНОЇ ЦІНИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок