Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЛИСТОВОГО МЕТАЛОПРОКАТУ З ПРОФІЛЬОВАНИМИ ПО ДОВЖИНІ ГЕОМЕТРИЧНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ

Загрузка...

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЛИСТОВОГО МЕТАЛОПРОКАТУ З ПРОФІЛЬОВАНИМИ ПО ДОВЖИНІ ГЕОМЕТРИЧНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЛИСТОВОГО МЕТАЛОПРОКАТУ З ПРОФІЛЬОВАНИМИ ПО ДОВЖИНІ ГЕОМЕТРИЧНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,30 KB
Завантажень:
299
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Дальнейшее развитие черной и цветной металлургии, а также заготовите
льных производств ряда других отраслей промышленности нера


СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
ФЕДОРИНОВ МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 621.771.01:621.771.23:621.771.6
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЛИСТОВОГО МЕТАЛОПРОКАТУ
З ПРОФІЛЬОВАНИМИ ПО ДОВЖИНІ ГЕОМЕТРИЧНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ
Спеціальність 05.03.05 - процеси та машини обробки тиском
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донбаській державній машинобудівній академії (ДДМА, м. Краматорськ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Сатонін Олександр Володимирович,
Донбаська державна машинобудівна академія, професор кафедри “Автоматизовані металургійні машини та обладнання”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Саф’ян Олександр Матвійович,
ВАТ “Модуль” (м. Камінець – Подільський), перший заступник голови правління – технічний директор.
кандидат технічних наук, доцент
Луцький Михайло Борисович,
Донбаський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Алчевськ), доцент кафедри “Обробка металів тиском і матеріалознавство”.
Провідна установа: Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, кафедра технології виробництва літальних апаратів, Міністерство освіти і науки України (м. Харків).
Захист відбудеться 16 лютого 2006 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .051.02 Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20 а.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20 а.
Автореферат розісланий 13 січня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д .051.02
доктор технічних наук, професор Ю.І. Гутько


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Подальший розвиток чорної і кольорової металургії, а також заготівельних виробництв ряду інших галузей промисловості нерозривно зв'язаний з розширенням сортаменту, підвищенням якості і забезпеченням економії матеріальних ресурсів при виробництві холоднокатаних листів різного призначення, у тому числі і відносно тонких (з відношенням довжини дуги контакту до середньої товщини більше 3) холоднокатаних листів із профільованими по їхній довжині геометричними характеристиками. Необхідність рішення зазначених задач поряд зі специфікою реалізованих у цьому випадку технологій вимагають проведення широкого кола подальших досліджень, спрямованих на підвищення техніко-економічних показників різних технологічних схем і обладнання процесу холодної полистової прокатки.
Актуальність теми. Холоднокатані листи з профільованими по їхній довжині геометричними характеристиками є одним з достатньо ефективних видів готової металопродукції, що забезпечують необхідні рівні міцності і жорсткості при одночасному зниженні питомої металоємності конструкцій. Використання процесу холодної полистової прокатки з профілюванням величини попереднього міжвалкового зазору є ефективним і з погляду раціональних схем з утилізації різного роду металевих відходів і брухту, у тому числі з утилізації гільз артилерійських снарядів великого калібру без їхнього переплавлення.
У самому загальному випадку умови реалізації процесу холодної профілюючої полистової прокатки характеризуються наявністю різних технологічних і конструктивних схем, серед яких слід зазначити процеси прокатки з відповідним відпрацьовуванням натискних механізмів, процеси прокатки на профільованій плиті, процеси прокатки в ексцентрикових робочих валках та інші. Зазначене різноманіття з урахуванням специфіки механізмів формування напружено-деформованого стану (НДС) і основних показників якості, що є перемінними в часі, тобто по ходу прокатки, вимагають подальшого розвитку відповідних методів розрахунку з наступною розробкою на їхній основі практичних рекомендацій з удосконалення, а також програмних засобів з автоматизованого розрахунку і проектування технологій і обладнання процесів промислового виробництва відносно тонких листів із профільованими по їхній довжині геометричними характеристиками.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЛИСТОВОГО МЕТАЛОПРОКАТУ З ПРОФІЛЬОВАНИМИ ПО ДОВЖИНІ ГЕОМЕТРИЧНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок