Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ЗАСОБІВ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ АЛГОРИТМІВ ПОШУКУ І ВИЯВЛЕННЯ ЦІЛЕЙ ПРИЦІЛЬНИХ РАДІОЕЛЕКТРОННИХ КОМПЛЕКСІВ

Загрузка...

РОЗРОБКА ЗАСОБІВ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ АЛГОРИТМІВ ПОШУКУ І ВИЯВЛЕННЯ ЦІЛЕЙ ПРИЦІЛЬНИХ РАДІОЕЛЕКТРОННИХ КОМПЛЕКСІВ

Назва:
РОЗРОБКА ЗАСОБІВ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ АЛГОРИТМІВ ПОШУКУ І ВИЯВЛЕННЯ ЦІЛЕЙ ПРИЦІЛЬНИХ РАДІОЕЛЕКТРОННИХ КОМПЛЕКСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,24 KB
Завантажень:
280
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
Озірковський Леонід Деонісійович
УДК 621.396.9
РОЗРОБКА ЗАСОБІВ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ АЛГОРИТМІВ ПОШУКУ І ВИЯВЛЕННЯ ЦІЛЕЙ ПРИЦІЛЬНИХ РАДІОЕЛЕКТРОННИХ КОМПЛЕКСІВ
05.12.17 - Радіотехнічні та телевізійні системи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів 2002Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства науки і освіти України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Волочій Богдан Юрієвич,
Національний університет “Львівська політехніка”, доцент
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, с.н.с.
Клепфер Євген Іванович,
Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут,
провідний науковий співробітник
кандидат технічних наук
Лукенюк Адольф Антонович,
Львівський центр інституту космічних досліджень Національної академії наук та Національного космічного агентства України, заступник директора
Провідна установа – Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” (м. Київ), Міністерство освіти і науки України, кафедра радіотехнічних пристроїв та систем
Захист відбудеться 30 квітня 2002 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.10 у Національному університеті “Львівська політехніка ” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. С. Бандери, 12.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка ” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий 18 березня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Романишин Ю.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Прицільний радіоелектронний комплекс (РЕК) призначений для виявлення цілі за цілевказівкою, її захоплення, супроводження та розрахунку прогнозованої траєкторії руху з передачею відповідної інформації на пристрій знищення цілі. Склад прицільного РЕК формується так, щоб забезпечувати виконання поставленого завдання в умовах дії зовнішніх природних і штучних завад, при виникненні збоїв та відмов апаратури. Тому в склад РЕК входять радіоелектронні системи (РЕС) різних типів.
Послідовність процедур використання інформації, яку надають РЕС в процесі виконання завдання, визначає алгоритм пошуку і виявлення цілі (АПВЦ) прицільного РЕК, розробка якого є важливою задачею на системотехнічному етапі проектування таких комплексів.
Завдання, яке вирішується прицільним РЕК, характеризується жорсткими умовами щодо затрат часу на прийняття рішень оператором. Досягти мінімального значення цього часу можна наступними способами:
1) підбором оператора з певними психофізіологічними можливостями і забезпеченням відповідного рівня його кваліфікації;
2) залученням групи операторів і вдосконаленням організації їх роботи з системами прицільного РЕК;
3) передачею частини (або всіх) функцій оператора інформаційно-керуючій системі.
Для названих способів формуються варіанти АПВЦ прицільного РЕК. Без відповідних засобів задача порівняння варіантів побудови АПВЦ на етапі системотехнічного проектування вирішується якісно, а кількісні оцінки показників ефективності АПВЦ і прицільних РЕК в цілому визначають на етапі натурних випробувань. Такий підхід не забезпечує вирішення задачі вибору прийнятних варіантів АПВЦ на етапі системотехнічного проектування і вимагає великого об'єму натурних випробовувань.
Тому актуальною є розробка засобів оцінки показників ефективності АПВЦ, придатних для використання на етапі системотехнічного проектування, які дозволять зменшити об'єм натурних випробовувань і відповідно знизити затрати часу та матеріальних ресурсів. Однак оцінка ефективності АПВЦ прицільних РЕК не може бути достовірною без врахування показників надійності апаратури. Необхідний рівень показників надійності РЕС, які входять в склад комплексу, забезпечується використанням при їх створенні відповідних відмовостійких структур.
Зв'язок роботи з науковими програмами, темами.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: РОЗРОБКА ЗАСОБІВ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ АЛГОРИТМІВ ПОШУКУ І ВИЯВЛЕННЯ ЦІЛЕЙ ПРИЦІЛЬНИХ РАДІОЕЛЕКТРОННИХ КОМПЛЕКСІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок