Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> організаційний механізм інвестування промислового ВИРОБНИЦТВА в економічних регіонах

Загрузка...

організаційний механізм інвестування промислового ВИРОБНИЦТВА в економічних регіонах

Назва:
організаційний механізм інвестування промислового ВИРОБНИЦТВА в економічних регіонах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,01 KB
Завантажень:
362
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ РЕГІОНАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
Бабак Сергій Віталійович
УДК: 330.332:322.1(477)
організаційний механізм
інвестування промислового ВИРОБНИЦТВА
в економічних регіонах
спеціальність 08.10.01 - розміщення продуктивних сил
і регіональна економіка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному авіаційному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Щелкунов В. І. - Національний авіаційний
університет, завідувач кафедри економіки.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор,
Козоріз М.А. – Інститут регіональних досліджень НАН України, завідувач відділу;
кандидат економічних наук, доцент
Кузнєцова А.Я. – Львівський банківський інститут НБУ, доцент кафедри.
Провідна установа: | Одеський державний економічний університет, кафедра організації планування та регулювання економіки, м. Одеса.
Захист відбудеться “29” жовтня 2004 р. о “14” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.154.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук в Інституті регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козелецька, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституті регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козелецька, 4.
Автореферат розісланий “28” вересня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, кандидат економічних наук | Жовтанецький В.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Активне реформування та трансформація суспільно-економічного ладу в Україні протягом останнього десятиріччя, формування ринкової інфраструктури зумовили необхідність проведення дослідження проблем їхнього розвитку загалом та потенціалу розвитку промислового виробництва зокрема.
Сучасні умови розвитку ринкового середовища в Україні обумовлені існуючим станом ринку інвестиційної діяльності, значними диспропорціями інвестиційної привабливості та фактичного надходження інвестицій в розрізі регіонів, зниженням необхідного ступеню довіри з боку іноземних інвесторів та недостатнім використанням потенціалу і, як наслідок, повільними темпами розвитку промислового виробництва.
Розглядаючи існуючі умови господарювання, можна відмітити, що інвестиції відіграють виключно важливу роль в діяльності кожного підприємства, вони необхідні, в першу чергу, для простого і розширеного відтворення виробництва, структурних змін, максимізації прибутку і на цій основі - для вирішення багатьох соціальних проблем, стабільності економічного розвитку як держави, так і окремих регіонів в цілому. Це потребує розгляду комплексного і системного підходу, вивчення зарубіжного та вітчизняного досвіду, проведення досліджень та відповідних методичних розробок і рекомендацій щодо створення організаційного механізму інвестування промислового виробництва в економічних регіонах України.
Важливим моментом у цій проблемі є доцільність проведення аналізу та дослідження природнокліматичного, виробничого, трудового, інтелектуального та інфраструктурного потенціалу економічних регіонів та необхідністю вивчення та обґрунтування наукових засад сучасної системи залучення іноземних інвестицій в регіони України. Розробка та удосконалення економічних основ цього процесу є невід’ємною частиною загального процесу розвитку промислового виробництва.
Широке коло питань, пов’язаних з дослідженням інвестиційного потенціалу промислового виробництва, з пошуком та реалізацією складових інвестиційного потенціалу регіонів висвітлювалося у працях відомих зарубіжних та вітчизняних економістів: І. Ансоффа, П. Друкера, М. Мескона, А.Дж. Стрікленда, А.А. Томпсона; Ареф’євої О.В., Бабіча В.П., Бесєдіна В.Ф., Гейця В.М., Долішного М.І., Пирожкова С.І., Голікова В.І., Дорофієнка В.В., Єрмоленка М.М., Каракая Ю.В., Козоріз М.А., Одинцової Г.С., Перерви П.Г., Пономаренка В.С., Чумаченка М.Г., Щелкунова В.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: організаційний механізм інвестування промислового ВИРОБНИЦТВА в економічних регіонах

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок