Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА І РЕГУЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВО-ФІНАНСОВИХ ГРУП

Загрузка...

ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА І РЕГУЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВО-ФІНАНСОВИХ ГРУП

Назва:
ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА І РЕГУЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВО-ФІНАНСОВИХ ГРУП
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,68 KB
Завантажень:
283
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КОЛІСНИК Марія Костянтинівна
УДК 658.1 + 658.5 + 338.8/.9
ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА І РЕГУЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ
ПРОМИСЛОВО-ФІНАНСОВИХ ГРУП
Спеціальність: 08.02.03 - Організація управління, планування та
регулювання економікою
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів - 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки, фінансів і обліку Державного університету "Львівська політехніка" Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - | кандидат економічних наук, доцент
АЛЄКСЄЄВ Ігор Валенти-но-виЧ,
Державний університет "Львівська політехніка",
завідувач кафедри економіки, фінансів і обліку
Офіційні опоненти : | доктор економічних наук, професор
ОМЕЛЬЯНОВИЧ ЛІДІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА, завідувач кафедри фінансів і банківської справи Донецького державного університету економіки і торгівлі (м. Донецьк);
кандидат економічних наук, доцент
КРАЙНИК ОЛЬГА ПЕТРІВНА,
завідувач кафедри економіки, фінансів та інформаційних технологій Львівської філії Української Академії Державного управління при Президентові України (м. Львів).
Провідна установа - | Одеський державний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту (м. Одеса).
Захист відбудеться " 04 " квітня 2000 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.03 у Державному університеті "Львівська політехніка" за адресою: 79013, м. Львів -13, вул. Ст. Бандери, 12, корп. 4, ауд. 406.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного університету "Львівська політехніка" за адресою: 79013, м. Львів -13, вул. Професорська, 1
Автореферат розісланий " 03 " березня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент |
Пащенко І.Н
.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах переходу до ринку одним з важливих заходів припинення спаду промислового виробництва, досягнення макроекономічної рівноваги та оздоровлення фінансової системи України є формування структур фінансово-промислової інтеграції. Створення і розвиток промислово-фінансових груп (ПФГ) в нашій країні актуалізує необхідність розробки принципів організації управління, планування та регулювання економіки як на мікрорівні, так і на макрорівні.
Проблеми створення, становлення та розвитку промислово-фінансових груп відображені в спеціальній економічній літературі. Сутність концепції економічної оцінки, основні питання теорії і практики управління, планування і регулювання діяльності підприємств різних форм власності висвітлені в наукових працях вітчизняних і зарубіжних вчених, зокрема в роботах Р. Акоффа, І. Алєксєєва, А. Амоші, М. Альберта, М. Баканова, Ю. Бажала, П. Бєлєнького, І. Бланка, Є. Бойка, В. Войцеховського, В. Геєця, М. Долішнього, А. Загороднього, М. Мескона, М. Козоріз, Д. Котца, О. Крайник, Є. Крикавського, О. Кузьміна, Л. Омельянович, Я. Плоткіна, Й. Петровича, Р. Пиндайка, Д. Рубінфельда, М. Скоромнюка, Б. Твісса, Дж. Харрінгтона, Д. Хаймана, Ф. Хедоурі, В. Шеремета, М. Чумаченка та інших.
Однак аналіз наукових публікацій свідчить, що проблемам економічної оцінки та регулювання діяльності об'єднань з різнорідними господарюючими суб'єктами приділено недостатньо уваги. Так, відсутні методика оцінки й аналізу діяльності ПФГ з урахуванням структури основних фондів суб'єктів ПФГ, методика визначення сумісності підприємств і організацій у складі ПФГ, методики формування фондів грошових коштів, пропозиції щодо побудови організаційних структур управління ПФГ та її суб'єктів, інформаційної системи управління ПФГ тощо. Необхідність вирішення проблем організаційно-економічного регулювання діяльності промислово-фінансових груп, з урахуванням особливостей становлення і розвитку в Україні ринкових відносин, визначає актуальність і своєчасність дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Ефективність організації управління, планування та регулювання економіки України, зокрема в системі ПФГ, базується на основі державних та регіональних планів і програм.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА І РЕГУЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВО-ФІНАНСОВИХ ГРУП

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок