Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА МЕТОДІВ ОРГАНІЗАЦІЇ ТРАНСПОРТНО-ЕКСПЕДИЦІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАЛІЗНИЦЬ

РОЗРОБКА МЕТОДІВ ОРГАНІЗАЦІЇ ТРАНСПОРТНО-ЕКСПЕДИЦІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАЛІЗНИЦЬ

Назва:
РОЗРОБКА МЕТОДІВ ОРГАНІЗАЦІЇ ТРАНСПОРТНО-ЕКСПЕДИЦІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАЛІЗНИЦЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,14 KB
Завантажень:
259
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
Щербина Розалія Степанівна
УДК 656.212.6/9+656.2.01
РОЗРОБКА МЕТОДІВ ОРГАНІЗАЦІЇ ТРАНСПОРТНО-ЕКСПЕДИЦІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАЛІЗНИЦЬ
05.22.01 – Транспортні системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі "Управління вантажною і комерційною роботою" Української державної академії залізничного транспорту Міністерства транспорту і зв`язку України.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент
Запара Віктор Мефодійович,
кафедра "Управління вантажною і комерційною
роботою" Української державної академії
залізничного транспорту, завідувач кафедри
Офіційні опоненти : доктор технічних наук, професор
Самсонкін Валерій Миколайович,
Державний науково-дослідний центр залізничного
транспорту, директор
кандидат технічних наук, доцент
Кизим Оксана Вікторівна,
кафедра „Організація перевезень і управління на залізничному транспорті” Донецького інституту залізничного транспорту, доцент
Провідна установа: Східноукраїнський національний університет імені
В.Даля, Інститут транспортних технологій,
Міністерство науки і освіти, м.Луганськ
Захист відбудеться 20 квітня 2007 р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.089.03 Харківської національної академії міського господарства за адресою : Україна, 61002, м.Харків, вул. Революції, 12.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської національної академії міського господарства
Автореферат розісланий 19 березня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Линник І. Е.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Внаслідок відсутності перспектив на зростання попиту на перевізні послуги до рівня 1990 р. Укрзалізниця повинна вживати заходи, спрямовані на підвищення продуктивності праці й зниження витрат. Позитивні зміни в цьому плані намітилися в останні роки: в 2003 р. Укрзалізниця отримала прибуток від перевезень у розмірі 1,3 млрд. грн, рентабельність перевезень склала 12%, в 2004 р. - відповідно 1,1 млрд грн. і 8,6%.
При проведенні реструктуризації залізнична галузь зустрічається з багатьма складними проблемами, що пов'язані з реформуванням і комерціалізацією державних залізниць. До них слід віднести:
-
прояв тенденції випереджального росту витрат на перевезення;
-
уповільнення зростання реальних доходів (насамперед через недостатню якість обслуговування споживачів);
-
потрібні зміни в експлуатаційній діяльності, спрямовані як на підвищення якості обслуговування, так і на скорочення витрат.
Таким чином, ситуація, що склалася з експлуатацією залізничного транспорту, настійно вимагає удосконалення транспортно-експедиційного обслуговування залізниць України при розвитку ринкових відносин. У цих умовах значення транспортно-експедиційної діяльності залізниць зростає, і її слід розглядати як комплекс послуг широкомасштабного сервісу, що надаються клієнтурі залізницями. Такі послуги є важливим джерелом доходу галузі й безпосередньо впливають на становище залізничного транспорту на ринку транспортних послуг.
Запропоновані автором у роботі підходи, методики й заходи дозволять конкретним залізницям удосконалювати транспорно-експедиційне обслуговування відповідно до умов, які складаються, що дозволить їм більш упевнено почувати себе в умовах транспортного ринку.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконували відповідно до планів науково-дослідних робіт Навчально-науково-методичного центру "Транссервіс" Інституту перепідготовки й підвищення кваліфікації кадрів при Українській державній академії залізничного транспорту, які визначалися Концепцією реструктуризації на залізничному транспорті України, а також Концепцією інформатизації на залізницях України.
Наукові результати роботи отримані в процесі виконання науково-дослідних робіт "Визначення ставок зборів та розробка рекомендацій з визначення ставок договірних тарифів" (номер держреєстрації 0102U006685), "Розробка ефективних методів організації вантажної і комерційної роботи на залізницях України та їх використання в роботі ТЕП" (номер держреєстрації 0106U002130).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗРОБКА МЕТОДІВ ОРГАНІЗАЦІЇ ТРАНСПОРТНО-ЕКСПЕДИЦІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАЛІЗНИЦЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок