Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ ОПЕРАЦІЙ НА СВІТОВОМУ ФІНАНСОВОМУ РИНКУ

Загрузка...

ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ ОПЕРАЦІЙ НА СВІТОВОМУ ФІНАНСОВОМУ РИНКУ

Назва:
ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ ОПЕРАЦІЙ НА СВІТОВОМУ ФІНАНСОВОМУ РИНКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,10 KB
Завантажень:
412
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ТЕРНОПІЛЬСЬКА АКАДЕМІЯ НАРОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
БЛАЩУК ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 339.746
ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ ОПЕРАЦІЙ
НА СВІТОВОМУ ФІНАНСОВОМУ РИНКУ
Спеціальність 08.05.01 – Світове господарство
і міжнародні економічні відносини
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Тернопіль – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі міжнародної економіки, фінансово-кредитних відносин та маркетингу Тернопільської академії народного господарства
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Шаров Олександр Миколайович,
Тернопільська академія народного
господарства, професор кафедри міжнародної економіки, фінансово-кредитних відносин і маркетингу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
академік НАН України
Геєць Валерій Михайлович,
Інститут економічного прогнозування
НАН України, директор
Кандидат економічних наук
Щербакова Олена Анатоліївна,
Національний банк України, заступник
директора департаменту валютного контролю
Провідна установа — Українська академія зовнішньої торгівлі,
кафедра міжнародної економіки, м. Київ
Захист відбудеться "22 " __________ червня 2001 р. о ____11 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.082.01. в Тернопільській академії народного господарства за адресою: 46000, м. Тернопіль, вул. Львівська,11, ауд.1300.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Тернопільської академії народного господарства за адресою: 46000, м. Тернопіль, вул. Львівська,11.
-
Автореферат розіслано " 21 " __________ травня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.е.н., доцент З.В.Задорожний
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Глобалізація світової політики та економіки, територіальне розширення Європейського Союзу і його наближення до наших кордонів створюють передумови для активізації участі України у глобальних світових відносинах. Від того, наскільки чітко наша держава усвідомлюватиме цілі та завдання, що ставлять інтеграційні процеси, наскільки високоефективними будуть наші дії в напрямку створення ринкової економіки й осмислення її місця в світовому господарстві, залежатиме швидкість трансформації українського суспільства у новому столітті. У даному дослідженні автор намагається розглянути лише один з аспектів впливу глобалізаційних процесів на економічну систему, а саме – на перспективи подальшого існування та розвитку системи банківського валютного контролю. Актуальність такого дослідження зумовлена багатьма факторами, серед яких провідну роль відіграють: 1) лібералізація економіки України та її включення у глобалізаційні процеси; 2) наявність міжнародної системи співпраці та взаємодії національних і міжнародних органів валютного контролю; 3) незавершеність побудови національної системи банківського валютного контролю в Україні.
Проблемам організації валютного контролю в нашій країні приділяють чимало уваги. Можна навести значну кількість публікацій на цю тему. Так, технічні аспекти організації контрольної роботи у цій сфері розглядаються в публікаціях Андронова О., Береславської О., Брагіна С., Григоренко Є., Макаренко О., Мусієнко Т. тощо. Окремі теоретичні питання щодо суті та необхідності існування системи валютного контролю досліджують такі вітчизняні вчені-економісти як, Боринець С., Гальчинський А., Пинзеник В., Савченко В., Шаров О., Ющенко В. та інші. Проте спеціальних досліджень цієї проблематики не існує. Це стосується і сучасних іноземних авторів. Деякі фахівці (Красавіна Л., Наговіцин А, Сумароков Є., Хандруєв О., Шенаєв В. та інші – у Росії, В. Войтович – у Польщі) доволі детально розглядають проблеми валютного контролю, але робиться це, головним чином, як частина досліджень з валютного регулювання або має навчально-описовий характер (підручники та посібники). Певний науковий напрямок полягає у концентрації зусиль на вивченні систем валютного контролю в окремих країнах (наприклад, А. Бороудейл – у Південній Африці, Дж. Хортон – в Австралії, М.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ ОПЕРАЦІЙ НА СВІТОВОМУ ФІНАНСОВОМУ РИНКУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок