Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОФІЛАКТИКА НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ У ЖІНОК, ЯКІ НАРОДЖУЮТЬ УПЕРШЕ У ПІЗНЬОМУ РЕПРОДУКТИВНОМУ ВІЦІ

ПРОФІЛАКТИКА НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ У ЖІНОК, ЯКІ НАРОДЖУЮТЬ УПЕРШЕ У ПІЗНЬОМУ РЕПРОДУКТИВНОМУ ВІЦІ

Назва:
ПРОФІЛАКТИКА НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ У ЖІНОК, ЯКІ НАРОДЖУЮТЬ УПЕРШЕ У ПІЗНЬОМУ РЕПРОДУКТИВНОМУ ВІЦІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,33 KB
Завантажень:
203
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ім. П.Л. ШУПИКА
МИШКО АНДРІЙ СТЕПАНОВИЧ
УДК 618.3-06:618.1-002
 
ПРОФІЛАКТИКА НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ У
ЖІНОК, ЯКІ НАРОДЖУЮТЬ УПЕРШЕ У ПІЗНЬОМУ РЕПРОДУКТИВНОМУ ВІЦІ
14.01.01 – акушерство та гінекологія
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України
Науковий керівник
доктор медичних наук Горбунова Ольга Володимирівна, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України, асистент кафедри акушерства, гінекології та перинатології
Офіційні опоненти
доктор медичних наук, професор Коломійцева Антонина Георгіївна, головний науковий співробітник відділення патології вагітності та пологів ДУ „Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України”
доктор медичних наук, професор Ромащенко Оксана Василівна, головний науковий співробітник відділу сексопатології та андрології ДУ „Інститут урології АМН України”
Захист дисертації відбудеться “_26_”_червня_ 2008 року о _12_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.02 при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий “_22_”_травня_2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, професор Романенко Т.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Невиношування вагітності (НВ) є однією з найважливіших проблем охорони здоров’я у всьому світі. Частота передчасного переривання вагітності коливається в межах 10-25% [14, 44]. Не дивлячись на значне число досліджень, присвячених профілактиці і лікуванню передчасного переривання вагітності, невиношування складає 5-10% (Б.М. Венцківський та співавт., 2001; С.П. Писарєва та співавт., 2001).
НВ – це універсальна, інтегрована відповідь жіночого організму на будь-яке виражене неблагополуччя в стані здоров'я вагітної, внутрішньоутробного плода, навколишнього середовища й багатьох інших чинників. В умовах адаптації до вагітності найяскравіше виявляється єдність нервової й гуморальної регуляції, контрольована симпато-адреналовою системою, яка забезпечує організм жінки створенням достатніх енергетичних ресурсів в умовах внутрішнього й зовнішнього середовища, що змінилося (В.Я. Голота, 1990; Т.Н. Дёмина и соавт., 2001; В.К. Чайка и соавт., 2001).
Серед різних чинників ризику невиношування все більше значення набувають вікові особливості первородящих, причому не тільки юного, але й пізнього репродуктивного віку. Успіхи сучасної репродуктології нині створили передумови до розуміння генезу порушень репродуктивної системи у жінок пізнього репродуктивного віку і забезпечили можливість більш глибокого розуміння механізмів НВ у жінок, які вагітніли природним шляхом і за допомогою допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) (Л.Б. Маркін та співавт., 1999; С.П. Писарєва та співавт., 2000).
Разом з тим, патогенез невиношування у жінок пізнього репродуктивного віку, у тому числі й після ДРТ, вивчено недостатньо. Відсутні чіткі дані про особливості формування й функціонального стану фетоплацентарного комплексу й порушень стану внутрішньоутробного плода та новонародженого залежно від початкових ендокринологічних і імунологічних особливостей. Крім того, відсутні дані про диференційований підхід до профілактики НВ з урахуванням варіанту настання вагітності.
Все вищевикладене є обгрунтуванням для проведення справжнього наукового дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Виконана науково-дослідна робота є фрагментом наукової роботи кафедри акушерства, гінекології та перинатології Національної медичної академії післядипломної освіти ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ У ЖІНОК, ЯКІ НАРОДЖУЮТЬ УПЕРШЕ У ПІЗНЬОМУ РЕПРОДУКТИВНОМУ ВІЦІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок