Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРЖИНАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ ОЦІНКИ ПОРТФЕЛЬНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

Загрузка...

МАРЖИНАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ ОЦІНКИ ПОРТФЕЛЬНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

Назва:
МАРЖИНАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ ОЦІНКИ ПОРТФЕЛЬНИХ ІНВЕСТИЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,03 KB
Завантажень:
284
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУРЛУЦЬКИЙ СЕРГІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
УДК 336.763.2
МАРЖИНАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ ОЦІНКИ ПОРТФЕЛЬНИХ ІНВЕСТИЦІЙ
08.01.01. – Економічна теорія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ - 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної теорії Донбаської державної машинобудівної академії Міністерства освіти і науки України (м.Краматорськ).
Науковий керівник:
кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економічної теорії ГАРШИНА Ольга Костянтинівна, Донбаська державна машинобудівна академія (м.Краматорськ)
Офіційні опоненти:
РЕДЬКІН Олександр Семенович - д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки, професор кафедри менеджменту Одеського державного економічного університету, Міністерство освіти і науки України (м. Одеса)
НОСОВА Ольга Валентинівна - к.е.н., доцент, доцент кафедри загальної економічної теорії Національного технічного університету “ХПІ”, Міністерство освіти і науки України (м.Харків)
Провідна установа:
Харківський національний університет ім.В.Н. Каразіна, Міністерство освіти і науки України, кафедра економічної теорії та економічних методів управління
Захист відбудеться “_21_” червня 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.08.080.01 у Національному гірничому університеті за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного гірничого університету за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 19.
Автореферат розісланий “_16_” травня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.П. Грідін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЇ
Актуальність теми. Зміни, що відбуваються в Україні, як у суспільстві, так і в економіці, носять радикальний соціально-економічний характер і спрямовані на реформування відношень власності, що існували, зокрема, відродження корпорацій. До дійсного часу процес акціонування в сфері виробництва, транспорту, комунальних послуг майже завершився. Закономірним результатом цього стала поява на ринку великої кількості різноманітних цінних паперів, тому перед суб'єктами економіки виникла проблема вибору кращого варіанта інвестицій із метою найбільше раціонального вкладення коштів. Фондовий ринок України досяг такого рівня розвитку, що одиничні інвестиції досить прибуткові, і найбільший пріоритет одержують проблеми портфельного інвестування. Проблема вибору інвестицій характеризується високим рівнем складності в зв'язку з необхідністю проведення точної оцінки інвестиційних якостей усіх активів, що входять у портфель, в умовах недостатності необхідної інформації.
В умовах, коли фондовий ринок досяг визначеної стадії розвитку, проблеми інвестування переходять на принципово новий рівень, що припускає аналіз накопичених статистичних даних про динаміку цін і прибутків від цінних паперів. З іншого боку, існуюча ситуація ускладнюється однобічністю наявної біржової інформації, утрудненим доступом до реальної інформації про фінансово-економічне положення емітентів. Ще одним стримуючим чинником є наслідки фінансової кризи вересня 1998 року, що призвели до майже повного знищення такого сегмента фондового ринку як ринок державних облігацій, зменшенню обсягів угод, зниженню ліквідності цінних паперів, падінню інвестиційної привабливості українських емітентів. Подальший розвиток інвестицій у цінні папери ускладнюється економічною кризою, інфляцією, бюджетним дефіцитом.
Проблема інвестування з разової перетворюється в щоденну і потребує постійного прийняття рішень, що в умовах неординарності української економіки обумовлює актуальність багатостороннього дослідження задач інвестування у фінансові активи і розробки відповідного набору моделей і методів реалізації.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Проведені дослідження виконувалися в межах плану наукових робіт кафедри економічної теорії Донбаської державної машинобудівної академії та держбюджетної науково-дослідної теми Г-07-96 ”Дослідження методологічних і організаційних аспектів корпоратизації підприємств в умовах реформування України”.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: МАРЖИНАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ ОЦІНКИ ПОРТФЕЛЬНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок