Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА

Загрузка...

ОРГАНІЗАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,79 KB
Завантажень:
264
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень
Юдін Михайло Айзікович
УДК 65.014.1:621.004.69
ОРГАНІЗАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ
ПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА
Спеціальність 08.07.01 – Економіка промисловості
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському національному політехнічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник
Офіційні опоненти:
Провідна установа | доктор економічних наук, професор
Продіус Іван Прокопович,
Одеський національний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри менеджменту
доктор економічних наук, професор
Гриньова Валентина Миколаївна,
Харківський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, проректор з наукової роботи
доктор економічних наук, професор
Редькін Олександр Семенович,
Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова Міністерства транспорту і зв’язку України, директор Інституту економіки і менеджменту
Інститут економіки промисловості НАН України, відділ проблем ефективного використання промислового потенціалу, м. Донецьк
Захист дисертації відбудеться “17” березня 2005 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.41.177.01 в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України за адресою: 65044, м. Одеса, Французький бульвар, 29.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України за адресою: 65044, м. Одеса, Французький бульвар, 29.
Автореферат розісланий “15” лютого 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради ______________ О.В. Моліна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Стабілізація промислового виробництва, що складає базу зростання і розвитку економіки, займає найважливіше місце серед проблем реформування української економіки. Однак, незважаючи на досягнення відносної макроекономічної стабілізації, стан промислового виробництва може бути охарактеризований як кризовий. У таких умовах застосування тільки ринкових механізмів регулювання економіки є явно недостатнім для забезпечення стабілізації і переходу економіки до стадії зростання. Однією з основних перешкод на шляху до економічного зростання стає повільний процес структурних перетворень у промисловості.
Необхідність здійснення реструктуризації повною мірою виявляється в сфері машинобудівної промисловості, про що свідчать: падіння рентабельності продажів, високий ступінь фізичного і морального зносу основних фондів, різке зниження завантаження виробничих потужностей, витиснення з внутрішніх ринків вітчизняних виробників машин і устаткування іноземними.
Теоретичні і прикладні аспекти організаційного забезпечення управління процесами реструктуризації промислового виробництва поки що не знайшли достатнього відображення у вітчизняній економічній науці. В дослідженнях зарубіжних учених не враховувались специфічні умови перехідного періоду нашої країни. Не знайшла достатнього відображення найважливіша проблема реструктуризації – обмеженість у фінансових ресурсах разом з довгочасністю технологічного циклу постановки на виробництво конкурентоспроможних машин і устаткування, що призводить до великих строків окупності інвестиційних проектів.
Особливості структури вітчизняної промисловості об'єктивно визначають тривалість проведення реструктуризаційних процесів. Вітчизняні промислові підприємства формувались десятиліттями в специфічних умовах галузевої організації економіки. Відповідно, структура виробництва на підприємствах проектувалась, виходячи з пріоритетів державної галузевої політики, що в умовах переходу до ринку різко підсилило істотні розходження в становищі окремих підрозділів виробничої системи. Це відбувається через нерівномірність кризового спаду серед різних видів продукції; нерівність у можливостях освоїти виробництво нової конкурентноздатної продукції; неможливість зберегти традиційні виробництва.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок