Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Енергозберігаючі технології створення повітряно–теплових режимів теплових електростанцій

Загрузка...

Енергозберігаючі технології створення повітряно–теплових режимів теплових електростанцій

Назва:
Енергозберігаючі технології створення повітряно–теплових режимів теплових електростанцій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
32,53 KB
Завантажень:
126
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Корбут Вадим Павлович
УДК 697.9: 621.311.22
Енергозберігаючі технології створення повітряно–теплових режимів теплових електростанцій
05.23.03. Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ-2003
Дисертацією є рукопис


Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти та науки України
Офіційні опоненти: Нікитенко Микола Іванович, доктор технічних наук, професор, провідний науковий співробітник інституту технічної теплофізики НАН України.
Бруяцький Євген Васильович, доктор технічних наук, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник інституту гідромеханіки НАН України .
Соколов Володимир Ілліч, доктор технічних наук, професор кафедри гідрогазодинаміки Східно-Українського національного університету ім. Володимира Даля .
Провідна установа: Харківська державна академія міського господарства Міністерства освіти і науки України..
Захист дисертації відбудеться “___” ___________ 2003р. о __ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.07 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03680 м. Київ, Повітрофлотський просп., 31, ауд. 466.
 
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31.
Автореферат розісланий “__”__________2003р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., професор Василенко О.А.
Загальна характеристика роботи
Актуальність роботи. Теплові електростанції (ТЕС), які працюють на органічному паливі, є ключовою ланкою серед об’єктів виробництва теплової і електричної енергії. Загальна встановлена потужність електростанцій України складає 53,9 млн. кВт, у тому числі доля ТЕС – 36,4 млн. кВт (67,5%). Незважаючи на окремі досягнення у підвищенні ефективності роботи ТЕС, вирішення проблеми зменшення енерговитрат, покращення санітарно-гігієнічного та екологічного стану всередині та у навколишньому середовищі, не відповідає сучасним економічним і соціальним вимогам. Існуючі рішення по технологічним системам вентиляції та організації повітрообміну у головних корпусах ТЕС внаслідок неефективності схем локалізації та нераціонального використання значних теплонадходжень від обладнання, розміщеного по висоті, призводять до неприпустимого перегріву площадок обслуговування верхніх зон, а також до переохолодження нижніх зон у холодний період року.
Недоліки, що визначені при забезпеченні внутрішніх мікрокліматичних умов на ТЕС, обумовлені в першу чергу відсутністю надійних математичних моделей для опису складних аеротермодинамічних процесів, які відбуваються у головних корпусах ТЕС. Відсутність таких теоретичних розробок стає на заваді оптимізації відповідних вентиляційних систем в цілому та їх окремих елементів. Тому підвищення ефективності та енергетичної економічності опалювально-вентиляційних та дуттьових систем головних корпусів ТЕС, реалізація яких базується на комплексному науковому підході до фактичних тепломасообмінних процесів, технологічних та об’ємно-планувальних властивостей головних корпусів, є актуальною науково-технічною проблемою. Одним з перспективних методів вирішення цієї проблеми є використання найсучасніших енергозберігаючих технологій з переходом на багатозональні аераційно-механічні енергоефективні системи вентиляції технологічного та комфортного призначення.
Зв’язок з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась в рамках державної програми “Створення систем і обладнання екологічно безпечних енерготехнологічних комплексів України” і тісно пов’язана з планами держбюджетної тематики Київського національного університету будівництва і архітектури на замовлення Міністерства освіти і науки України (№№ держреєстрації 0195U019786, 0196U016062, 0199U000663, 0102U000932, 1993-2002 р.р.).
Мета дисертаційної роботи полягає в науковому обгрунтуванні енергозберігаючих технологій формування повітряно-теплових режимів теплових електростанцій та вдосконаленні на цих основах потокорозподілення в умовах аераційно-механічної зональної організації повітрообміну технологічно-комфортних систем вентиляції головних корпусів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Реферат на тему: Енергозберігаючі технології створення повітряно–теплових режимів теплових електростанцій

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок