Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: удосконалення техніко-тактичної підготовки спортсменів у стрільбі по рухомих мішенях

Загрузка...

удосконалення техніко-тактичної підготовки спортсменів у стрільбі по рухомих мішенях / сторінка 3

Назва:
удосконалення техніко-тактичної підготовки спортсменів у стрільбі по рухомих мішенях
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,86 KB
Завантажень:
244
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

Публікації. За результатами досліджень опубліковано методичну збірку та 10 публікацій, серед яких 6 статтей надруковано у наукових фахових виданнях України.
Структура та обсяг дисертації. Дисертаційна робота складається з переліку умовних скорочень, вступу, п’яти розділів, висновків, списку використаної джерел та 4 додатків. Роботу викладено на 283 сторінках друкованого тексту, включаючи 12 рисунків і 60 таблиць. Використано 198 літературних джерел, з яких 27 іноземні.
Основний зміст роботи
У вступі обґрунтовано актуальність теми, визначено мету і завдання дослідження; показано зв’язок дослідження з науковими програмами, планами, темами; визначено об’єкт і предмет дослідження; розкрито наукову новизну одержаних результатів та їх теоретичне і практичне значення; висвітлено особистий внесок здобувача; подано відомості про апробацію результатів дослідження та публікації, представлено структуру та обсяг дисертації.
У першому розділі “Актуальні проблеми техніко-тактичної підготовки стрільців-спортсменів” окреслено основні етапи розвитку наукової думки з проблеми вдосконалення техніко-тактичної підготовки спортсменів у стрільбі по рухомих мішенях. На підставі аналізу літературних джерел виявлено, що невирішеними залишаються питання модельних характеристик прицільної поводки зброї у стрільбі по рухомих мішенях.
На цій підставі ґрунтується необхідність проведення досліджень процесу техніко-тактичної підготовки стрільців по рухомих мішенях.
У другому розділі “Методи та організація дослідженння” обґрунтовано вибір напрямку та організації досліджень і методів вирішення завдань. Для розв’язання поставлених завдань використовувалися такі методи: теоретичний аналіз літературних джерел; метод електронної реєстрації просторово-часових параметрів парадоксальної фази прицільної поводки зброї у стрільбі по рухомих мішенях; програмування функцій, процедур та елементів управління об’єктами системи; порівняльний експеримент; математико-статистична обробка даних.
Визначено метод візуалізації парадоксальної фази руху мішеней на основі повнофункціональної комп’ютерної мови програмування Visual Basic 6.0, що забезпечує миттєве та високоточне визначення просторово-часових параметрів прицільної поводки зброї.
Базою дослідно-експериментальної роботи була кафедра теорії і методики стрільби, сучасного п’ятиборства і шахів Львівського державного інституту фізичної культури, спортсмени збірної команди України з кульової стрільби і курсанти Львівського інституту внутрішніх справ. У дослідно-експериментальній роботі на різних етапах дослідження обстежено 5 майстрів спорту міжнародного класу і 31 стрілець І, ІІ спортивного розряду. Зареєстровано й оброблено понад 16 тис. даних первісної інформації.
Дослідження проводилося поетапно. На першому етапі (2001-2002 рр.) було проаналізовано науково-методичну літературу за темою дослідження, протоколи міжнародних змагань, здійснено математичні перетворення просторово-часових параметрів парадоксальної фази руху мішеней. Сформульовано вихідну гіпотезу про те, що візуалізація просторово-часових параметрів парадоксальної фази руху мішеней підвищує точність прицільної поводки зброї у стрільбі.
На другому етапі (2002-2003 рр.) було розроблено інтерактивну модель стрільби по рухомих мішенях згідно з вправами Єдиної спортивної класифікації України, проведенно експериментальне тестування стрільців-спортсменів в олімпійській вправі ГП-12.
На третьому етапі (2003-2004 рр.) було узагальнено та систематизовано отримані експериментальні дані, здійснено математико-статистичну обробку результатів експериментального тестування спортсменів-стрільців.
Визначено модельні характеристики стрільби по рухомих мішенях, розроблено практичні рекомендації, виконано літературне оформлення дисертації.
У третьому розділі “Парадокс прицільної поводки зброї у стрільбі по рухомих мішенях” було досліджено природу парадоксального явища неконтрольованих промахів під час правильного прицілювання і поводки зброї у стрільбі по рухомих мішенях.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: удосконалення техніко-тактичної підготовки спортсменів у стрільбі по рухомих мішенях

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок