Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА СИСТЕМА ІДЕНТИФІКАЦІЇ ТИПОРОЗМІРІВ БРИКЕТІВ ПРИ ПАКЕТУВАННІ РАДІОАКТИВНИХ ВІДХОДІВ

ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА СИСТЕМА ІДЕНТИФІКАЦІЇ ТИПОРОЗМІРІВ БРИКЕТІВ ПРИ ПАКЕТУВАННІ РАДІОАКТИВНИХ ВІДХОДІВ

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА СИСТЕМА ІДЕНТИФІКАЦІЇ ТИПОРОЗМІРІВ БРИКЕТІВ ПРИ ПАКЕТУВАННІ РАДІОАКТИВНИХ ВІДХОДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,40 KB
Завантажень:
344
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Для досягнення поставленої мети в роботі зважуються такі основні зад
ачі:


ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Аміров Руслан Зінурович
УДК 681.518.3:621.039.7.16
ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА СИСТЕМА ІДЕНТИФІКАЦІЇ ТИПОРОЗМІРІВ БРИКЕТІВ ПРИ ПАКЕТУВАННІ РАДІОАКТИВНИХ ВІДХОДІВ
Спеціальність 05.11.16 - Інформаційно-вимірювальні системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк – 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Автоматизація виробничих процесів” Донбаської державної машинобудівної академії Міністерства освіти і науки України, м. Краматорськ
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
,
Донбаська державна машинобудівна академія, професор кафедри “Автоматизація виробничих процесів”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Володарський Євген Тимофійович,
Національний технічний університет України “КПІ”, професор кафедри “Автоматизація експериментальних досліджень”;
кандидат технічних наук, доцент
Кондрашов Сергій Іванович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, зав. кафедри “Інформаційно-вимірювальна техніка”.
Провідна установа: Вінницький державний технічний університет, кафедра “Метрологія та промислова автоматика”, Міністерства освіти і науки України, м. Вінниця.
Захист відбудеться “20” грудня 2001 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К11.052.03 Донецького національного технічного університету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, корп. 1, ауд.201.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецького національного технічного університету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, корп. 2.
Автореферат розісланий “16” листопада 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Мокрий Г.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В теперішній час в Україні зростають об’єми твердих радіоактивних відходів (РАВ) середньої і слабкої активності, які утилізуються суперпресуванням, що забезпечує надійну ізоляцію РАВ від біосфери. У результаті суперпресування одержують циліндричні брикети, різні по висоті, які складаються основою один на одного в довільному порядку в контейнер тривалого зберігання. Це обумовлює граничну незаповненість контейнера по висоті порядку 20,5%, усунення якої приводить до соціально-економічного ефекту – скороченню забруднених радіоактивністю площ, зниженню вартості утилізації РАВ. Для ідентифікації брикетів, позіціонування яких на рольгангу конвейера ускладнено, запропоновано використовувати штрихове кодування для 106 типорозмірів брикетів, що вимагає 7 штрихів із двома градаціями ширини (27>106). Для реалізації запропонованого підходу було розроблено методологію кодування типорозмірів брикетів і створено на її базі інформаційно-вимірювальну систему (ІВС). Процес пресування й складання брикетів у контейнер повинен відбуватися без участі людини. Для цього розроблено методологію кодування інформації про висоту брикету, і створено технічні засоби виміру, які дозволили оперативно, у реальному масштабі часу мінімізувати невикористаний об’єм контейнера.
Таким чином, актуальність теми не викликає сумнівів. Вона визначає тему, мету й основні напрямки проведених досліджень по створенню методології кодування й інформаційного забезпечення ІВС для ідентифікації типорозмірів брикетів технологічного процесу утилізації РАВ.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана в рамках держбюджетних науково-дослідних робіт Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА) за пріоритетними напрямками розвитку науки і техніки: НДР №0196U024080 “Дослідження і розробка засобів діагностики виробничих процесів” (1996-1999); НДР №0199U001563 “Дослідження і розробка методів ідентифікації параметрів технічного стану об’єктів автоматизації” (1999), при виконанні яких автор брав участь у якості виконавця та відповідального виконавця.
Мета і задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА СИСТЕМА ІДЕНТИФІКАЦІЇ ТИПОРОЗМІРІВ БРИКЕТІВ ПРИ ПАКЕТУВАННІ РАДІОАКТИВНИХ ВІДХОДІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок