Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ СТАЛІ 110Г13Л НА ОСНОВІ ВДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМУ РОЗКИСЛЕННЯ І МОДЕЛЮВАННЯ МЕХАНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ

УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ СТАЛІ 110Г13Л НА ОСНОВІ ВДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМУ РОЗКИСЛЕННЯ І МОДЕЛЮВАННЯ МЕХАНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ СТАЛІ 110Г13Л НА ОСНОВІ ВДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМУ РОЗКИСЛЕННЯ І МОДЕЛЮВАННЯ МЕХАНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,89 KB
Завантажень:
375
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національна металургійна академія України
КВАСОВА ЛЮДМИЛА СЕРГІЇВНА
УДК 669.14.018:699.046.554
УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ СТАЛІ 110Г13Л НА ОСНОВІ ВДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМУ РОЗКИСЛЕННЯ І МОДЕЛЮВАННЯ МЕХАНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ
05.16.02 “Металургія чорних металів”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2004


Дисертацією є рукопис.
Дисертація виконана в Національній металургійній академії України
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:
Академік НАН України, доктор технічних наук, професор
Гасик Михайло Іванович, Національна металургійна академія України, завідувач кафедри електрометалургії
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук
Медовар Лев Борисович, старший науковий співробітник, завідувач відділу електрошлакових технологій, Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України, м. Київ.
доктор технічних наук
Тогобицька Дар’я Миколаївна, старший науковий співробітник відділу фізико–хімічних проблем металургійних процесів, Інститут чорної металургії ім. З.І. Некрасова НАН України, м. Дніпропетровськ.
Провідна установа:
Український науково - дослідний інститут спеціальних сталей, сплавів і феросплавів Міністерства промислової політики України, м. Запоріжжя
Захист дисертації відбудеться “02” листопаду 2004г., о 1230 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.084.03 Національної металургійної академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної металургійної академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4.
Автореферат розісланий “11” вересня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 08.084.03,
доктор технічних наук, професор Камкіна Л.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Промисловий сектор економіки України характеризується розвиненою транспортною інфраструктурою. У загальному обсязі вантажообігу і пасажирських перевезень більш 73% припадає на долю залізничного транспорту. Приєднання України до західноєвропейської транспортної мережі означає інтеграцію в Європейське Співтовариство, тому участь нашої країни у створенні та розвитку залізничних транспортних коридорів має велике економічне і геополітичне значення та може стати реальним додатковим джерелом валютних надходжень до державного бюджету країни. З дев'яти критських транспортних коридорів три залізничні коридори (Берлін -…- Львів - Київ; Трієст -….- Львів; Гельсінкі - Київ - Одеса) пройдуть по території України. Першочергова задача для України забезпечити безпечний транзит по транспортних коридорах.
Розгорнена довжина головних залізничних колій України становить понад 31 тис. км. На 1 км довжини залізничного шляху припадає від 2 до 3 стрілочних переводів, так що загальна їх кількість на залізницях становить понад 65 тис. шт. Одним із головних елементів переводів є хрестовини зі сталі 110Г13Л. Стрілочні переводи є складними і відповідальними елементами залізничної колії, які працюють в напружених умовах дії значних динамічних навантажень і абразивного зносу при русі багатотоннажних вантажів, що призводить до передчасного зносу і необхідності вилучення їх з експлуатації через 2 - 3 роки після укладання в магістральний шлях. Тому задача виявлення та дослідження факторів підвищення якості хрестовин і впровадження раціональної технології є актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота пов'язана з виконанням державної програми “Розробка наукових основ і дослідження фізико-хімічних особливостей оксидних систем для оптимізації шлакового режиму і технології виробництва марганцевих феросплавів з використанням різних видів сировини” (Г521F20000), оскільки для легування та розкислення високомарганцевої сталі 110Г13Л використовують марганцеві феросплави, а також з тематичними планами наукових досліджень Національної металургійної академії України.
Мета і задачі дослідження. Метою даної дисертаційної науково - дослідної роботи є наукове обґрунтування, експериментальні дослідження та удосконалення технології виплавки високомарганцевої сталі 110Г13Л у дугових сталеплавильних печах за допомогою більш ефективного режиму розкислення сталі алюмінієм, регулювання хімічного складу сталі та підвищення якості металу, з одночасною економією сировини.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ СТАЛІ 110Г13Л НА ОСНОВІ ВДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМУ РОЗКИСЛЕННЯ І МОДЕЛЮВАННЯ МЕХАНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок