Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ДИНАМІЧНОГО ХАРАКТЕРУ ОСОБЛИВИХ НАВАНТАЖЕНЬ НА КОНСТРУКЦІЇ УКІСНИХ ШАХТНИХ КОПРІВ

ОБЛІК ДИНАМІЧНОГО ХАРАКТЕРУ ОСОБЛИВИХ НАВАНТАЖЕНЬ НА КОНСТРУКЦІЇ УКІСНИХ ШАХТНИХ КОПРІВ

Назва:
ОБЛІК ДИНАМІЧНОГО ХАРАКТЕРУ ОСОБЛИВИХ НАВАНТАЖЕНЬ НА КОНСТРУКЦІЇ УКІСНИХ ШАХТНИХ КОПРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,04 KB
Завантажень:
268
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
УДК 624.014:624.96.042:622
Кострицький Олександр Сергійович
ОБЛІК ДИНАМІЧНОГО ХАРАКТЕРУ
ОСОБЛИВИХ НАВАНТАЖЕНЬ НА КОНСТРУКЦІЇ
УКІСНИХ ШАХТНИХ КОПРІВ
05.23.01 - Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2003 р.


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донбаській державній академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент Кущенко Володимир Миколайович, Донбаська державна академія будівництва й архітектури, доцент кафедри “Металеві конструкції”
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Левін
Віктор Матвійович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри вищої математики
кандидат технічних наук, доцент Нілов Олексій Олександрович професор кафедри металевих, дерев'яних і пластмасових конструкцій, Київський національний університет будівництва і архітектури, м. Київ
Провідна організація: | Придніпровська державна академія будівництва й архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра металевих, дерев'яних і пластмасових конструкцій, м. Дніпропетровськ
Захист дисертації відбудеться “22” січня 2004 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 у Донбаській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, I корпус, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва й архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2.
Автореферат розісланий “19” грудня 2003 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради Висоцький Ю.Б.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В Україні до 2010р. у результаті реструктуризації вугільної промисловості планується збільшення видобутку вугілля на 18%. У зв'язку з цим очікується збільшення навантажень на конструкції шахтних копрів. В даний час на вугільних шахтах України в умовах тривалої експлуатації знаходиться більш 800 сталевих укісних копрів. Визначення можливості подальшої експлуатації цих споруджень вимагає більш точної методики перевірочного розрахунку. Основним недоліком сформованої інженерної методики розрахунку шахтних копрів є їхній розрахунок за статичною схемою, тоді як у дійсності всі навантаження від піднімальних установок – динамічні. У зв'язку з тим, що копри клітьових підйомів служать для транспортування людей, задача їхнього динамічного розрахунку має також аспект безпеки.
Таким чином, облік динамічного характеру особливих навантажень при розрахунку конструкцій шахтних копрів, спрямований на забезпечення безпеки їхнього використання в умовах реструктуризації вугільної промисловості, а так само на підвищення якості нового проектування.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота
виконувалася відповідно до державної науково-дослідної програми “Удосконалювання конструктивних форм і уточнення методів розрахунку металевих конструкцій шахтних копрів” (№ держрегістрації 0101U004769).
Мета дослідження: теоретичне і експериментальне обґрунтування методики динамічного розрахунку будівельних конструкцій шахтних копрів на особливі навантаження від заклинювання кліті, що піднімається.
Для досягнення поставленої мети вирішені наступні задачі:
· виконано теоретичні дослідження імпульсивних навантажень, що діють на конструкції укісних шахтних копрів від віток піднімального каната при заклинюванні судини, що піднімається;
· проведено натурні експериментальні дослідження особливостей динамічного поводження і напруженого стану конструкцій шахтних копрів у процесі роботи шахтних піднімальних установок;
· виконано теоретичні дослідження з визначення екстремальних значень особливих навантажень шахтних копрів;
· розроблено методику динамічного розрахунку конструкцій шахтних копрів на особливі навантаження від заклинювання кліті, що піднімається.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: ОБЛІК ДИНАМІЧНОГО ХАРАКТЕРУ ОСОБЛИВИХ НАВАНТАЖЕНЬ НА КОНСТРУКЦІЇ УКІСНИХ ШАХТНИХ КОПРІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок