Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РИНОК АВТОТРАНСПОРТНОГО СТРАХУВАННЯ І МЕТОДИ РЕГУЛЮВАННЯ ЙОГО В УКРАЇНІ

РИНОК АВТОТРАНСПОРТНОГО СТРАХУВАННЯ І МЕТОДИ РЕГУЛЮВАННЯ ЙОГО В УКРАЇНІ

Назва:
РИНОК АВТОТРАНСПОРТНОГО СТРАХУВАННЯ І МЕТОДИ РЕГУЛЮВАННЯ ЙОГО В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,18 KB
Завантажень:
334
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ОНИЩЕНКО НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
УДК 368:21.043.3
РИНОК АВТОТРАНСПОРТНОГО СТРАХУВАННЯ
І МЕТОДИ РЕГУЛЮВАННЯ ЙОГО В УКРАЇНІ
Спеціальність 08.07.04 – економіка транспорту і зв’язку
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ-2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному авіаційному університеті Міністерства освіти і науки
України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Кулаєв Юрій Федорович -
Київський університет економіки і технологій транспорту,
професор кафедри економіки підприємств.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Зайончик Леонід Григорович –
Українське ДП "Укрінтеравтосервіс",
начальник науково-виробничого відділу, м. Київ.
кандидат економічних наук, доцент
Мурашко Олена Вікторівна -
Київський національний економічний університет,
доцент кафедри страхування.
Провідна установа: Одеський національний морський університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки підприємства і підприємництва, м. Одеса.
Захист відбудеться 02 липня 2004 р о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26 062 02 у Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 2, ауд. 418.
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий 02 червня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Реформування всієї системи економічних відносин, соціальні перетворення та трансформаційні зрушення, що сьогодні відбуваються в Україні, надають особливої ваги розв’язанню проблем страхового захисту суспільства, страхового відшкодування в транспортній системі, які спонукають до пошуку дієвих методів, механізмів регулювання на страховому ринку, ресурсів страховиків і страхувальників та їх ефективного використання під час реалізації страхових випадків, які виникають внаслідок дорожньо-транспортних пригод (ДТП).
Становлення страхового ринку України супроводжується складними політичними й економічними явищами. В Україні автотранспортне страхування, перестрахування розвивається у достатньо складній економічній ситуації, що обумовлено підготовкою до вступу країни до Світової організації торгівлі, а також з входженням до світового співтовариства з потребами легалізації страхового законодавства транспортного страхового ринку в умовах глобалізації страхових відносин. Актуальним є також розгляд сучасної тенденції розвитку світової економіки, а саме постійне збільшення транснаціональних потоків і транзиту вантажів. З метою забезпечення безпеки торгових і соціальних зв’язків між країнами Європейського Співтовариства і країнами Центральної й Східної Європи, створено мережу міжнародних коридорів. Це комплекс наземних, повітряних і водних магістралей з відповідною інфраструктурою, а саме: підвізні шляхи, прикордонні переходи, вантажні й пасажирські термінали, що забезпечують перевезення пасажирів і вантажів, а також рух автотранспорту, який потребує негайного ефективного вирішення питань щодо системи страхового захисту, страхування ризиків і впровадження дієвих механізмів для безперебійної та безаварійної роботи в усіх ланках транспортної галузі.
Актуальним є також створення умов для розвитку ринку посередницьких послуг у сфері автотранспортного страхування, створення ефективного регулювання і підвищення рівня знань споживачів, де є необхідною умовою для забезпечення стабільності й прозорості транспортного сектора та його фінансового забезпечення. Виникає необхідність у розробці підходів та інструментарію для ефективного вирішення специфічних проблем функціонування транспортного страхового ринку страхових компаній, методів регулювання в умовах глобалізації ринку, що потужно розвивається.
Вагомим внеском у розвиток страхового ринку та становлення транспортного страхування стали історичні, практичні та логічні дослідження вітчизняних і зарубіжних вчених Томіліна В.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: РИНОК АВТОТРАНСПОРТНОГО СТРАХУВАННЯ І МЕТОДИ РЕГУЛЮВАННЯ ЙОГО В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок