Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ПРИНЦИПОВИХ СХЕМ І КОНСТРУКЦІЙ СУМІСНОЇ РОБОТИ МОБІЛЬНИХ І ШИРОКОЗАХВАТНИХ ДОЩУВАЛЬНИХ МАШИН

РОЗРОБКА ПРИНЦИПОВИХ СХЕМ І КОНСТРУКЦІЙ СУМІСНОЇ РОБОТИ МОБІЛЬНИХ І ШИРОКОЗАХВАТНИХ ДОЩУВАЛЬНИХ МАШИН

Назва:
РОЗРОБКА ПРИНЦИПОВИХ СХЕМ І КОНСТРУКЦІЙ СУМІСНОЇ РОБОТИ МОБІЛЬНИХ І ШИРОКОЗАХВАТНИХ ДОЩУВАЛЬНИХ МАШИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,60 KB
Завантажень:
437
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
ІНСТИТУТ ГІДРОТЕХНІКИ І МЕЛІОРАЦІЇ
ДЕМ’ЯНЮК ОЛЕКСІЙ СТЕПАНОВИЧ
УДК 631.674.5
РОЗРОБКА ПРИНЦИПОВИХ СХЕМ І КОНСТРУКЦІЙ
СУМІСНОЇ РОБОТИ МОБІЛЬНИХ І ШИРОКОЗАХВАТНИХ
ДОЩУВАЛЬНИХ МАШИН
06.01.02 – сільськогосподарські меліорації
(технічні науки)
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті гідротехніки і меліорації Української
академії аграрних наук (УААН).
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
ГРИНЬ Юрій Іванович, Інститут гідротехніки
і меліорації УААН, завідувач відділу зрошувальних систем.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, старший науковий співробітник
МИХАЙЛОВ Юрій Олексійович, Інститут гідротехніки
і меліорації УААН, головний науковий співробітник
відділу водозабезпечення зрошення;
кандидат технічних наук, доцент
КУЦЕНКО Юрій Юхимович,
Національний транспортний університет,
доцент кафедри менеджменту і підприємництва.
Провідна установа : Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне, вул. Соборна, 11.
Захист відбудеться “_8__” червня 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.362.01 при Інституті гідротехніки і меліорації УААН за адресою: 03022, м. Київ, вул. Васильківська, 37.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту гідротехніки і меліорації за адресою: 03022, м. Київ, вул. Васильківська, 37.
Автореферат розіслано “__4__” травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, с.н.с. Топольнік Т.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ефективність використання поширених в Україні широкозахватних дощувальних машин “Фрегат”, “Дніпро”, ДДА-100 МА з кожним роком знижується, що пояснюється закінченням терміну служби і зменшенням їх кількості, відсутністю належного управління й обслуговування насосних станцій і зрошувальних мереж, які розташовані на землях різних власників. Насосні станції через відсутність проектної завантаженості мають неоптимальні режими роботи, внаслідок чого енергоємність поливу і втрати води збільшуються, а надійність трубопровідної мережі зменшується. Це приводить до того, що попит на широкозахватну стаціонарну дощувальну техніку більшістю сільгоспвиробників зменшується, а на недорогу мобільну дощувальну техніку з площею зрошення 5-20 га – збільшується. Тому в існуючих зрошувальних системах доцільно сумісне використання високопродуктивних дощувальних машин із сезонною площею зрошення до 120 га кожна і мобільних дощувальних машин з сезонною площею зрошення до 20 га, яка після закінчення поливу може транспортуватися з поля і зберігатися під наглядом. Це дозволить зменшити капітальні витрати на реконструкцію зрошувальних систем, продовжити термін їх служби, підвищити економічність роботи існуючих насосних станцій, забезпечити зрошувальні системи сучасною мобільною дощувальною технікою, яка має попит у власників землі.
Досвід одночасної роботи широкозахватних стаціонарних дощувальних машин і мобільних дощувальних машин відсутній, тому що за кордоном мобільні дощувальні машини шлангобарбанного типу комплектуються спеціальними дизельними насосними станціями й алюмінієвими трубопроводами. В Україні в 1980-1990 рр. шлангобарабанні установки чеської фірми “Сігма” використовувалися окремо при подачі води як від спеціальних електричних, так і дизельних насосних станцій. Мобільна шлангобарабанна дощувальна техніка, яка виготовляється за кордоном, має велику вартість, а її напірно-витратні характеристики не узгоджуються з аналогічними характеристиками існуючих насосних станцій.
Отже, важливими й актуальними є розробка і дослідження технологій, принципових схем, параметрів і конструкцій мобільних засобів поливу при їх сумісному використанні з широкозахватними дощувальними машинами в існуючих зрошувальних системах.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана за державними науковими програмами Української академії аграрних наук (УААН) та галузевими програмами Держводгоспу України 2001-2004 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: РОЗРОБКА ПРИНЦИПОВИХ СХЕМ І КОНСТРУКЦІЙ СУМІСНОЇ РОБОТИ МОБІЛЬНИХ І ШИРОКОЗАХВАТНИХ ДОЩУВАЛЬНИХ МАШИН

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок