Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: КЛІНІКО-ІМУНОЛОГІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ КОМПЛЕКСНОГО ЛІКУВАНННЯ ХРОНІЧНОГО КАТАРАЛЬНОГО ГІНГІВІТУ У ДІТЕЙ З РЕВМАТОЇДНИМ АРТРИТОМ В САНАТОРНО-КУРОРТНИХ УМОВАХ

КЛІНІКО-ІМУНОЛОГІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ КОМПЛЕКСНОГО ЛІКУВАНННЯ ХРОНІЧНОГО КАТАРАЛЬНОГО ГІНГІВІТУ У ДІТЕЙ З РЕВМАТОЇДНИМ АРТРИТОМ В САНАТОРНО-КУРОРТНИХ УМОВАХ / сторінка 3

Назва:
КЛІНІКО-ІМУНОЛОГІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ КОМПЛЕКСНОГО ЛІКУВАНННЯ ХРОНІЧНОГО КАТАРАЛЬНОГО ГІНГІВІТУ У ДІТЕЙ З РЕВМАТОЇДНИМ АРТРИТОМ В САНАТОРНО-КУРОРТНИХ УМОВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,10 KB
Завантажень:
231
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 

Встановлено особливості загального і місцевого імунітету у дітей з хронічним генералізованим катаральним гінгівітом на тлі ревматоїдного артриту, що проявляються дисфункцією клітинної, гуморальної і макрофагальної ланок імунітету, ступінь вираженісті яких залежала від клінічної форми і тривалості ревматоїдного артриту.
Вперше вивчено особливості структурно-функціональних властивостей кісткової тканини у дітей з хронічним генералізованим катаральним гінгівітом на тлі ревматоїдного артриту у вигляді системного остеопенічного синдрому та остеопорозу, які проявляються зниженням основних денситометричних параметрів – швидкості поширення ультразвуку, широкосмугового ослаблення ультразвуку і індексу щільності кісткової тканини, що зумовлюють розвиток аналогічного остеопоротичного процесу в альвеолярному відростку щелепи.
Встановлено виражений імуномодулючий ефект біорезонансної стимуляції, що проявляється достовірним зростанням кількості Т-лімфоцитів та їх субпопуляцій, ІРІ, зниженням рівней сироваткових імуноглобулінів класів A, M, G. Застосування біорезонансної стимуляції за загальною методикою призводило до покращення структурно-функціонального стану кісткової тканини у дітей з хронічним генералізованим катаральним гінгівітом на тлі ревматоїдного артриту, який проявляється підвищенням індексу щільності кісткової тканини та іншими денситометричними параметрами.
Застосування імудону у дітей при лікуванні хронічного генералізованого катарального гінгівіту на тлі ревматоїдного артриту призводило до виражених змін з боку місцевого імунітету.
Комбіноване застосування біорезонансної стимуляції і місцевого імуномодулюючого препарату імудон, наряду з підвищенням системного і місцевого імунитету, сприяло повному усуненню запального процесу в тканинах пародонта і вираженому впливу на процеси моделювання кісткової тканини.
Пріоритетність дисертаційних досліджень підтверджується деклараційним патентом України на винахід “Спосіб лікування запальних захворювань тканин пародонта” № 66636 А UA від 17.05.2004 р.
Практичне значення одержаних результатів. Одержані дані клінічних особливостей ураження тканин пародонта, змін загального і місцевого імунітету, а також денситометричних і біохімічних показників у дітей з ревматоїдним артритом можуть бути підставою для планування лікувально-профілактичної стоматологічної допомоги даному контингенту осіб в санаторно-курортних умовах.
Розроблено метод лікування і профілактики хронічного генералізованого катарального гінгівіту у дітей з ревматоїдним артритом з використанням імуномодулюючого препарату імудон і біорезонансної стимуляції.
Розроблений спосіб лікування хронічного генералізованого катарального гінгівіту у дітей з ревматоїдним артритом з включенням в терапевтичний комплекс методики біорезонансної стимуляції і препарату імудон дозволяє підвищити його ефективність за рахунок потенціювання імунокоригуючого ефекту і приросту індексу щільності кісткової тканини.
Метод лікування і профілактики хронічного генералізованого катарального гінгівіту у дітей з ревматоїдним артритом впроваджено в лікувальну практику дитячих клінічних санаторіїв “Здравниця”, “Смена”, міжнародного дитячого медичного центру “Дружба” міста Євпаторії, відділення дитячої стоматології міської стоматологічної поліклініки (м. Сімферополь), міської дитячої стоматологічної поліклініки № 2 (м. Дніпропетровськ), університетської клініки Донецького державного медичного університету ім. М. Горького. Матеріали дослідження використовуються в навчальному процесі на кафедрі стоматології дитячого віку і стоматології факультету післядипломної освіти Кримського державного медичного університету ім. С.І. Георгієвського, на кафедрі дитячої стоматології Дніпропетровської медичної академії, на кафедрі стоматології дитячого возраста Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова, на кафедрі стоматології дитячого віку Харківського державного медичного університету.
Особистий внесок здобувача.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: КЛІНІКО-ІМУНОЛОГІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ КОМПЛЕКСНОГО ЛІКУВАНННЯ ХРОНІЧНОГО КАТАРАЛЬНОГО ГІНГІВІТУ У ДІТЕЙ З РЕВМАТОЇДНИМ АРТРИТОМ В САНАТОРНО-КУРОРТНИХ УМОВАХ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок