Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА ОНОВЛЕННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН ТА ОБЛАДНАННЯ

УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА ОНОВЛЕННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН ТА ОБЛАДНАННЯ

Назва:
УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА ОНОВЛЕННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН ТА ОБЛАДНАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,69 KB
Завантажень:
356
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР “
ІНСТИТУТ АГРАНОЇ ЕКОНОМІКИ”
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
КРАСОТА Олена Григорівна
УДК 657.422.8
УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА ОНОВЛЕННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН ТА ОБЛАДНАННЯ
08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному Науковому Центрі “Інститут аграрної економіки” УААН.
Науковий керівник:доктор економічних наук, професор, член-кореспондент УААН,
КРОПИВКО Михайло Федорович,
Національний Науковий Центр “Інститут аграрної економіки” УААН, завідувач відділу організації управління
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
СУК Леонід Кіндратович,
Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, професор кафедри бухгалтерського обліку і аудиту | кандидат економічних наук
ЛАНГАЗОВА Вікторія Володимирівна,
Луганський Національний аграрний університет, доцент кафедри обліку і аудиту |
Захист відбудеться 17.10.2007р. о 13-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.350.02 в Національному Науковому Центрі “Інститут агарної економіки” УААН, 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, конференц-зал, 3 поверх.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці ННЦ “Інститут агарної економіки” УААН, 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, кім. 212
Автореферат розісланий 15 вересня 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник Жук Н.Л.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасних умовах сільськогосподарської діяльності особливої уваги набувають проблеми управління експлуатацією та оновленням основних засобів, особливо їх активної частини, через значне перевищення нормативних термінів використання існуючої сільськогосподарської техніки і відсутність у сільськогосподарських підприємствах коштів на її оновлення. В цих умовах необхідно забезпечити раціональне прийняття рішень щодо термінів експлуатації і оновлення мобільних технічних засобів, що можливе лише за наявності відповідного обліково-аналітичного забезпечення. Методологічною основою розбудови такого забезпечення є поділ обліку на фінансовий і управлінський, відповідно до потреб зовнішнього і внутрігосподарського використання облікової інформації.
Теоретичні засади управлінського обліку висвітлені в працях іноземних вчених-економістів таких як Р.Вандер Віл, К.Друрі, В.Ф.Палій, М.З.Пизенгольц, Я.В.Соколов, Дж.Фостер, Ч.Т.Хорнгрен, А.Яругова. Проблеми впровадження управлінського обліку на Україні досліджувались в працях О.С.Бородкіна, С.Ф.Голова, В.Г.Лінника, В.Б.Моссаковського, Л.В.Нападовської, О.І.Петрик, М.С.Пушкаря.
Економічні аспекти експлуатації та оновлення сільськогосподарських машин та обладнання висвітлені в працях відомих українських вчених економістів Кірейцева Г.Г. (дослідження сутності амортизації), Дем’яненка М.Я.(проблеми фінансового забезпечення аграрного сектора), Денисенка П., Пітулька В.В. (оцінка вартості оновлення сільськогосподарської техніки), Конкіна Ю.А. (дослідження економічно раціональних термінів амортизації сільськогосподарської техніки),Павлова П.М.(питання класифікації зносу та амортизації), Линтварьова Б.А, Кононенка І.І.(проблеми обліку експлуатації машино-тракторного парку), Коцупатрого М.М.(облік ремонтів основних засобів), Анісімова В.В.(методи визначення зносу), Бланка І.А.(методика оцінки інваріантних рішень по оновленню основних засобів).
У більшості наукових праць досить детально досліджені питання щодо побудови управлінського обліку і використання його даних для дослідження та визначення резервів скорочення витрат виробництва, проте слабо досліджено аспекти облікового супроводження процесів експлуатації та оновлення основних засобів з точки зору ефективності їх використання та економії операційних витрат, а також інвестиційних витрат на їх оновлення. Теоретико – методологічна і практична доцільність такого напрямку дослідження і обумовила вибір теми дисертаційної роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА ОНОВЛЕННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН ТА ОБЛАДНАННЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок