Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ АДАПТИВНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ФІРМИ

ОРГАНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ АДАПТИВНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ФІРМИ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ АДАПТИВНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ФІРМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,51 KB
Завантажень:
487
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Виноградський Сергій Борисович
УДК 65.012.32
ОРГАНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ АДАПТИВНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ФІРМИ
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент та маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Донецьк – 2001


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник – | доктор економічних наук, професор
Петренко Володимир Леонiдович,
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк),
професор кафедри економічної кібернетики
 
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Аптекар Савелій Семенович, АТ “ДАНКО” (м. Донецьк) радник президента з економічних питань
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Лепа Микола Миколайович, Обчислювальний центр Інституту економіки промисловості НАН України (м. Донецьк), директор
Провідна установа – Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), кафедра маркетингового менеджменту
Захист дисертації відбудеться 21 листопада 2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 по захисту дисертацій у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198а, ауд. 101.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького національного університету (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24)
Автореферат розісланий 17 жовтня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Перехід до ринкової економіки обумовлює необхідність корінних змін процесів управління фірмами. Під фірмою розуміється виробничо-економічна система (ВЕС), що призначена для отримання прибутку та забезпечення ринку (сегменту ринка) конкурентноздатною продукцією або послугами. Економічне середовище на цей час характеризується крайньою нестабільністю, що змушує фірму постійно пристосовуватись до виникаючих змін і ефективно реагувати на збурюючі впливи з боку зовнішнього оточення. Відсутність достатньої маневреності та адаптивності фірми може призвести до ряду надто негативних наслідків при зміні умов функціонування і розвитку. Перехід до гнучких та адаптивних систем управління фірмою є об'єктивно неминучим із зростанням масштабів виробництва, ускладненням його структури та розширенням номенклатури продукції.
У зв'язку з цим, удосконалення технології прийняття управлінських рішень повинно бути спрямовано на перехід від жорстких моделей планування до моделей і методів адаптивного управління, що підвищує гнучкість та адаптивність фірми в умовах нестабільного зовнішнього оточення.
Величезний внесок в розробку адаптивних систем управління та моделювання процесів адаптації виробничо-економічних систем зробили вітчизняні і зарубіжні дослідники: Глушков В.М., Забродський В.А., Петренко В.Л., Соколов В.Г., Смірнов В.А., Акофф Р., Бір Ст., Гхосал А. та інші.
Таким чином, необхідність розробки концепції адаптивного менеджменту фірми, що дозволяє їй виробляти найбільш ефективні відгуки на збурюючі впливи зовнішнього середовища та забезпечує життєздатність фірми в довгостроковій перспективі, є безумовно актуальною, що й зумовило вибір теми дослідження, його мету і задачі.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано в рамках держбюджетних тем ДонНУ: “Моделювання динаміки виробничо-економічних систем” Г-00/54 (номер державної реєстрації 0100U001971), “Моделювання інформаційних і інфологічних систем” Г-00/29 (номер державної реєстрації 0100U001967).
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження є розробка концепції синтезу системи адаптивного менеджменту фірми з механізмами його реалізації, що забезпечує життєздатність фірми в умовах нестабільного зовнішнього оточення.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ АДАПТИВНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ФІРМИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок