Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат скачати: КОМПЛЕКСНИЙ МЕХАНІЗМ ЗМІЦНЕННЯ КОНКУРЕНТНИХ ПОЗИЦІЙ МІСЦЕВИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ (на прикладі м’ясо- та молокопереробних підприємств Криворіжжя)

Загрузка...

КОМПЛЕКСНИЙ МЕХАНІЗМ ЗМІЦНЕННЯ КОНКУРЕНТНИХ ПОЗИЦІЙ МІСЦЕВИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ (на прикладі м’ясо- та молокопереробних підприємств Криворіжжя) / сторінка 9

Назва:
КОМПЛЕКСНИЙ МЕХАНІЗМ ЗМІЦНЕННЯ КОНКУРЕНТНИХ ПОЗИЦІЙ МІСЦЕВИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ (на прикладі м’ясо- та молокопереробних підприємств Криворіжжя)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,85 KB
Завантажень:
53
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Такий авторський підхід до побудови організаційної підтримки впровадження та функціонування субмеханізму зміцнення конкурентних позицій на рівні підприємства обумовлює необхідність визначення обов’язків і повноважень учасників новостворюваного елементу організаційної структури, розподіл (перерозподіл) функцій між іншими структурними підрозділами, уточнення і оптимізацію інформаційних потоків.
Автором пропонується субмеханізм державного регулювання і державної підтримки зміцнення конкурентних позицій місцевих виробників м’ясо-молочних продуктів представляти як інтегрований комплекс складових систем (зокрема, субмеханізмів) державного управління соціально-економічним розвитком регіону та державного регулювання економічного розвитку м’ясо- та молокопереробної галузі довгострокового характеру. Висвітлений у роботі підхід до формування організаційно-інформаційного забезпечення впровадження і функціонування такого субмеханізму передбачає доповнення обов’язків і повноважень органів державної влади локального рівня функціями періодичного збору та обробки інформації відносно оцінок конкурентних позицій підприємств. З метою перетворення субмеханізму державного регулювання та державної підтримки зміцнення конкурентних позицій місцевих виробників на органічне доповнення субмеханізмів зміцнення конкурентних позицій на рівні підприємств пропонуються наступні зміни методичного забезпечення його функціонування: 1) переорієнтація структури комплексу методів державного впливу на превалювання економічних регуляторів; 2) заміна пропорційної системи прибуткового оподаткування на прогресивну та встановлення державного контролю за розподілом прибутків підприємств.
ВИСНОВКИ
У дисертації наведено теоретичне узагальнення і запропоновано нове вирішення наукового завдання щодо розробки та обґрунтування теоретичних, методичних і прикладних аспектів побудови та реалізації комплексного механізму зміцнення конкурентних позицій підприємств із урахуванням їх ринкових, галузевих і продуктових особливостей. Основні результати теоретичного, методичного і науково-практичного спрямування є такими:
1. Міждисциплінарне дослідження сутності, співвідношення та взаємозв’язку основних понять конкурентного позиціонування підприємств показало, що мають місце неоднозначність, а іноді суперечливість трактувань певних термінів, відсутність їх чіткого розмежування. Автором запропоновано розрізняти поняття “ринкова конкурентна позиція”, “галузева конкурентна позиція”, “конкурентна позиція у напрямку діяльності (ринковому сегменті)”.
2. У дисертації наведена авторська версія концепції конструкції КМЗКПП, складовими якої виступають: поняття такого механізму, принципи побудови і функціонування, властивості, характеристики. Під КМЗКПП автором запропоновано розуміти сукупність чинників, методів, ресурсів формування конкурентних переваг, забезпечення послаблення ринкової влади споживачів і постачальників та на цій основі досягнення привабливих стійких ринкових і галузевих позицій підприємств як результату адаптації до вимог зовнішнього середовища з метою забезпечення їх довгострокового успіху. В основу його побудови покладені базові принципи загальнонаукової та дисциплінарної методології (системного підходу, маркетингу, загальної теорії управління, стратегічного управління тощо), реалізація яких обумовлює наступні основні властивості КМЗКПП: комплексність і системність, циклічність функціонування, об’єктивність, динамічність, безперервність, складність, у т.ч. поліфункціональність, відкритість, гнучкість, стохастичність.
3. У відповідності до концептуальних положень побудови КМЗКПП у роботі запропоновано його модельне представлення на основі використання структурного підходу. При побудові структурної моделі автором доведено доцільність виділення субмеханізму конкуренції та ринкового ціноутворення і субмеханізму зміцнення конкурентних позицій на рівні підприємства. Поряд із цим, у дисертації зроблено наголос на тому, що перелік складових комплексного механізму за умов недосконалості субмеханізму конкуренції та ринкового ціноутворення має доповнюватись субмеханізмом державного регулювання і державної підтримки.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: КОМПЛЕКСНИЙ МЕХАНІЗМ ЗМІЦНЕННЯ КОНКУРЕНТНИХ ПОЗИЦІЙ МІСЦЕВИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ (на прикладі м’ясо- та молокопереробних підприємств Криворіжжя)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок