Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗМОМ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РЕСУРСІВ В АГРАРНИЙ СЕКТОР ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗМОМ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РЕСУРСІВ В АГРАРНИЙ СЕКТОР ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

Назва:
УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗМОМ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РЕСУРСІВ В АГРАРНИЙ СЕКТОР ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,31 KB
Завантажень:
255
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ІВАНА ФРАНКА
ДУФЕНЮК Олександра Михайлівна
УДК 338.24 : 330.322 : 338.43(477)
УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗМОМ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РЕСУРСІВ
В АГРАРНИЙ СЕКТОР ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.02.03 –
організація управління, планування і регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів, грошового обігу і кредиту Львівського національного університету імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Ковалюк Олексій Миколайович,
Львівський національний університет імені
Івана Франка, професор кафедри фінансів,
грошового обігу і кредиту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Мізюк Богдан Михайлович,
Львівська комерційна академія,
декан факультету менеджменту;
кандидат економічних наук, доцент
Андрушко Марія Іванівна,
Львівський державний аграрний університет,
доцент кафедри організації виробництва і агробізнесу.
Провідна установа: Ужгородський національний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра економіки, менеджменту та маркетингу.
Захист відбудеться “24” червня 2004 р. о 13.30 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.01 у Львівському національному університеті імені Івана Франка (79008, м. Львів, просп. Свободи, 18, ауд. 115).
З дисертацією можна ознайомитися у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою: м. Львів, вул. Драгоманова, 5.
Автореферат розіслано “20” травня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.М.Панчишин
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Упродовж усього історичного розвитку Україна була і залишається великою аграрною державою. Земля, особливо чорноземи, є одним з основних багатств українського народу та важливим ресурсом виробництва. Перехід від адміністративно-командної економіки до ринкових форм господарювання зумовив гостру потребу в реформуванні аграрного сектора і, передовсім, у законодавчому впорядкуванні земельних відносин та відновленні приватної власності на землю в Україні.
Однак повільні темпи ринкових перетворень, відсутність ефективних правових інструментів і належної фінансової підтримки спричинили те, що аграрна реформа не набула системного характеру і прогресивні за своєю суттю суспільно-політичні зміни не забезпечили високих соціально-економічних результатів.
Аграрний сектор вітчизняної економіки перебуває у депресивному стані. Виробництво сільськогосподарської продукції за останнє десятиліття зменшилось удвічі; майже повністю припинилось оновлення матеріально-технічної бази сільськогосподарських підприємств, унаслідок чого в аграрному секторі розвинулись процеси деіндустріалізації і переходу до ручної праці; реальні доходи сільського населення помітно знизились, зріс рівень безробіття. Щоб вийти із цього стану, необхідні значні обсяги інвестицій, тоді як капітальні вкладення у сільське господарство за період трансформаційного спаду скоротились майже у 20 разів. Тому, нагальним завданням є стимулювання в аграрній сфері процесів нагромадження інвестиційних ресурсів, зокрема формування сприятливого інвестиційного середовища. Вирішити це завдання можна шляхом створення й ефективного управління механізмом залучення інвестиційних ресурсів.
Ґрунтовні дослідження теоретичних і практичних аспектів формування інвестиційних ресурсів провели І.Бланк, Л.Борщ, C.Буряк, О.Гаврилюк, М.Герасимчук, А.Гойко, Б.Губський, М.Крупка, Я.Крупка, І.Малий, Л.Нейкова, А.Пересада, С.Реверчук, Д.Черваньов та ін.
Становлення і розвиток теорії та практики управління стали предметом дослідження відомих фахівців у цій галузі знань - Є.Бойка, А.Гальчинського, В.Геєца, В.Гриньової, М.Долішнього, Є.Крикавського, А.Мазаракі, Б.Мізюка, В.Мікловди, О.Онищенка та ін.
Окремим питанням активізації інвестиційної діяльності в аграрній сфері економіки присвячені праці Л.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗМОМ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РЕСУРСІВ В АГРАРНИЙ СЕКТОР ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок