Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДИНАМІЧНА ПОЇЗНА МОДЕЛЬ РАЙОНУ ДИСПЕТЧЕРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ

ДИНАМІЧНА ПОЇЗНА МОДЕЛЬ РАЙОНУ ДИСПЕТЧЕРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ

Назва:
ДИНАМІЧНА ПОЇЗНА МОДЕЛЬ РАЙОНУ ДИСПЕТЧЕРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,47 KB
Завантажень:
432
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
ЧЕПЦОВ МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 656.25:656.256:656.257
ДИНАМІЧНА ПОЇЗНА МОДЕЛЬ
РАЙОНУ ДИСПЕТЧЕРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ
05.22.20 – Експлуатація та ремонт засобів транспорту
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата технічних наук
Харків - 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі “Автоматика і комп’ютерні системи управління” Харківської державної академії залізничного транспорту Міністерства транспорту України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Мойсеєнко Валентин Іванович
доцент кафедри “Автоматика і комп’ютерні системи управління” Харківської державної
академії залізничного транспорту
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Бутько Тетяна Василівна, Харківська державна академія залізничного транспорту, завідувач кафедри “Управління експлуатаційною роботою та міжнародними перевезеннями”;
кандидат технічних наук, доцент Матейченко Віктор Валентинович, Харківський технічний університет радіоелектроніки, доцент кафедри “Електронні обчислювальні машини”.
Провідна установа:
Дніпропетровський державний університет залізничного транспорту, кафедра “Електронні обчислювальні машини”, Міністерство транспорту України.
Захист відбудеться 29.11.2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.04 Харківської державної академії залізничного транспорту за адресою 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківської державної академії залізничного транспорту за адресою 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий 24.10.2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Запара В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Залізничний транспорт України є складною, територіально розподіленою системою технологічних підрозділів і технічних засобів, які повинні забезпечити перевезення пасажирів і вантажів із максимально можливою продуктивністю, мінімальною собівартістю, гарантованою безпекою руху. В умовах подальшого нарощування економічного потенціалу можна прогнозувати ускладнення умов перевізного процесу, за рахунок конкуренції з іншими видами транспорту. Це, в свою чергу, потребує вирішення завдань по оновленню інфраструктури залізниць, удосконаленню системи управління за рахунок автоматизації найбільш трудомістких і відповідальних операцій. Вказані завдання були сформульовані Міністерством транспорту України у Концепції і програми реструктуризації залізничного транспорту.
Актуальність теми. Автоматизація процесу оперативного управління залізничним транспортом потребує модернізації існуючих систем, і розробки принципово нових, які базуються на сучасних транспортних технологіях. Основою таких систем є динамічна поїзна модель, яка повинна відповідати реальному перевізному процесу на полігоні, у всіх його істотних ознаках.
У той же час, методи автоматизації, математичні моделі, програмне й апаратне забезпечення діючих систем, розроблялося в 70-80 роках, і в повному обсязі, не відповідає поставленим завданням. За останній час значно зріс рівень розвитку техніки, у першу чергу, обчислювальної, з'явилися й одержали подальший розвиток, нові математичні методи моделювання фізичних процесів. Практично на усіх залізницях України інтенсивно іде процес оновлення парку електронної обчислювальної техніки, але програмне забезпечення та математичний апарат моделювання, не дозволяє реалізувати в повній мірі можливості цього обладнання. У зв'язку з цим, виникає необхідність створення моделей управління перевізним процесом, в основу побудови яких покладені прогресивні математичні методи, зокрема, нейромережного моделювання.
Таким чином, з огляду на Концепцію й програму реструктуризації на залізничному транспорті України, тему дисертації можна кваліфікувати як актуальну i спрямовану на вирішення важливої наукової задачі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася відповідно до науково-технічних програм: Концепції й програми реструктуризації на залізничному транспорті України, прийнятою Державною адміністрацією залізничного транспорту в 1998 році; Проекту технічного завдання - Національна автоматизована система керування вантажними перевезеннями на залізничному транспорті України "НАСК ВП УЗ" №16289267.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 



Реферат на тему: ДИНАМІЧНА ПОЇЗНА МОДЕЛЬ РАЙОНУ ДИСПЕТЧЕРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок