Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ФІНАНСОВО-КРЕДИТНОГО МЕХАНІЗМУ управління РОЗВИТКОМ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

ФОРМУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ФІНАНСОВО-КРЕДИТНОГО МЕХАНІЗМУ управління РОЗВИТКОМ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Назва:
ФОРМУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ФІНАНСОВО-КРЕДИТНОГО МЕХАНІЗМУ управління РОЗВИТКОМ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,91 KB
Завантажень:
91
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Донецька державна академія управління
Лук’янченко Віталій Олександрович
УДК 351.82+336+332.14
ФОРМУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ФІНАНСОВО-КРЕДИТНОГО МЕХАНІЗМУ управління РОЗВИТКОМ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА
Спеціальність 25.00.04 – Регіональне управління
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Донецьк – 2003
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
Циганов Олександр Рувімович,
Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, професор кафедри біржової та банківської справи (м.Донецьк)
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук Василенко Валерій Миколайович, Інститут економіко-правових досліджень НАН України, заступник директора (м.Донецьк)
кандидат економічних наук Ханін Віктор Іванович, міський голова (м.Вугледар)
Провідна установа - Київський національний торговельно-економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки підприємництва (м. Київ)
Захист відбудеться 29 травня 2003 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.107.01 Донецької державної академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінцев, 163а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецької державної академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінцев, 163а.
Автореферат розісланий 25 квітня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Ефективне функціонування регіональної економіки, забезпечення високих темпів її розвитку в значній мірі обумовлено рівнем підприємницької активності.
Проблема управління розвитком малого підприємництва на регіональному рівні є однією з вагомих щодо поліпшення соціально-економічного стану України. Для прийняття обґрунтованих управлінських рішень при розробці регіональних програм соціально-економічного розвитку необхідно удосконалення науково-методичного забезпечення щодо застосування фінансово-кредитних важелів та стимулів до малого підприємництва. Подальший розвиток малого підприємництва України потребує формування і здійснення ефективної та гнучкої регіональної політики державного управління.
Проблеми державного управління розвитком малого підприємництва, як і підприємництва в цілому, в колишньому СРСР практично не досліджувалися, увага до них виникла лише з початком ринкових трансформацій у країнах СНД. Виконані дослідження присвячені питанням становлення та розвитку малого підприємництва в умовах формування ринкової економіки в Україні, особливостям розвитку малих форм підприємництва в окремих галузях економіки та в системі регіонального ринку.
Однак, проблема формування регіонального фінансово-кредитного механізму розвитком малого підприємництва у вітчизняній літературі залишається недостатньо розробленою. Немає праць, у яких би комплексно розглядалось мале підприємництво як об’єкт державного управління, недостатньо обґрунтовано необхідність, сутність та форми фінансово-кредитної підтримки малого підприємництва, зверхньо досліджується вплив регіональних та галузевих особливостей малого підприємництва на розробку політики державного управління. Отже, об'єктивно висока роль фінансово-кредитного механізму управління розвитком малого підприємництва на регіональному рівні, його недостатнє науково-теоретичне обґрунтування та відсутність вітчизняного досвіду обумовили вибір теми, мету та задачі дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота пов’язана і виконувалася у межах науково-дослідної теми Донецької державної академії управління Міністерства освіти і науки України „Удосконалення економічних методів управління суб’єктами ринкових відносин” (номер державної реєстрації 0102U004435). У рамках цієї теми автором досліджено теоретичні і практичні основи державного регіонального управління розвитком малого підприємництва, обґрунтовано необхідність державної фінансово-кредитної підтримки малого підприємництва, розроблено концептуальні основи формування регіонального фінансово-кредитного механізму управління розвитком малого підприємництва, які знайшли втілення у оптимізації державного впливу податкових важелів та стимулів, обґрунтуванні засад діяльності регіонального фонду підтримки малого підприємництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ФІНАНСОВО-КРЕДИТНОГО МЕХАНІЗМУ управління РОЗВИТКОМ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок