Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ ЛИВАРНОГО ВИРОБНИЦТВА

ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ ЛИВАРНОГО ВИРОБНИЦТВА

Назва:
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ ЛИВАРНОГО ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,02 KB
Завантажень:
393
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Лищенко Олена Германівна
УДК 336.58.621.74
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ ЛИВАРНОГО ВИРОБНИЦТВА
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Маріуполь – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькій державній інженерній академії Міністерства освіти і науки України, м. Запоріжжя.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Сахарцева Ірина Іванівна,
Запорізькій національний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри фінансів та кредиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Момот Володимир Євгенович,
Дніпропетровський університет економіки та права,
перший проректор;
кандидат економічних наук
Толпежніков Роман Олексійович,
Приазовський державний технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри економіки підприємств.
Провідна установа – Науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку НАН України (м. Харків).
Захист відбудеться “_20_”_грудня_ 2006 р. о _1300_годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К12.052.02 у Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 87500, м. Маріуполь Донецької обл., вул. Університетська, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Приазовського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 87500, м. Маріуполь Донецької обл., вул. Університетська, 7.
Автореферат розісланий “_20_”_листопада__2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Колосок
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах сучасних ринкових відносин на міжнародному і європейському ринках вкрай актуальною для України є сертифікована система якості підприємства-виробника. Інтегрований механізм управління якістю, призначений для реалізації цілей у сфері якості й орієнтований як на мінімізацію всіх видів втрат, так і на узгоджене функціонування виробничих циклів. Розробки в теорії менеджменту, застосування ЕОМ, системного аналізу, прикладних методів математики й кібернетики відкрили нові можливості в напрямкі економічних досліджень. Використання цих наукових напрацювань для підвищення ефективності вирішення проблеми управління якістю і становить суть даної роботи.
Для підтримання високої якості та конкурентоспроможності готової продукції на підприємстві необхідно постійно впроваджувати новітні технології та одночасно постійно контролювати її якість в процесі технологічного циклу. Однак процес контролю повинен супроводжуватись певними методиками контролю, класифікацією видів браку та відповідними організаційними прийомами його усунення.
Управлінням якістю продукції на підприємствах займалися вітчизняні й зарубіжні вчені, такі як: Ю.П. Адлер, Р.А. Бичківський, С.А. Варакута, А.Г Гребінников, Ф. Йогансон, А.М. Кузьмін, Д. Крослид, В.А. Лапидус, В.Е. Момот, Ю.Е. Полозов, С. Парк, В.М. Рябченко, А. Редзюк, І.І. Сахарцева, Р.О. Толпежніков, А.К. Фейгенбаум, С.Е. Шепетова та інші.
Проте окремі аспекти цього спектора досліджень потребують детальнішого опрацювання, а саме: установлення взаємозв'язку якості продукції з економічними результатами; забезпечення загального менеджменту якості лиття; організація робіт із забезпечення якості по технологічних циклах; класифікація причин браку і його економічних наслідків; розробка методів оперативного виявлення економічних витрат від внутрішнього браку в ливарному виробництві тощо. Необхідність удосконалення оперативного управління якістю лиття з метою підвищення ефективності менеджменту й конкурентоспроможності продукції ливарних підприємств зумовила вибір напрямку дослідження, тему дисертаційної роботи і її цільову спрямованість.
Незавершеність наукових розробок щодо управління якістю продукції підприємств ливарного виробництва та істотна практична значущість цього питання для промисловості України підтверджують об’єктивний характер актуальності дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ ЛИВАРНОГО ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок