Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОБУДОВА ІНТЕГРОВАНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНИМИ ПОТОКАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ КАБЕЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Загрузка...

ПОБУДОВА ІНТЕГРОВАНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНИМИ ПОТОКАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ КАБЕЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
ПОБУДОВА ІНТЕГРОВАНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНИМИ ПОТОКАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ КАБЕЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,35 KB
Завантажень:
437
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені володимира даля
ШНУРЕНКО ОЛЕКСАНДР ВАДИМОВИЧ
УДК 65.012.34:681.5
ПОБУДОВА ІНТЕГРОВАНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНИМИ ПОТОКАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ КАБЕЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність 08.06.02 - Підприємництво, менеджмент і маркетинг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
Воронкова Алла Еженівна,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри менеджменту.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Хміль Федір Іванович, Львівська комерційна академія Центральної спілки споживчих товариств України, завідувач кафедри менеджменту (м. Львів);
кандидат економічних наук, доцент Азарян Олена Михайлівна, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою маркетингу та комерційної справи (м. Донецьк).
Провідна установа – Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки підприємства (м. Донецьк).
Захист відбудеться 24 травня 2002 р. о 15-30 на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 23 квітня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Трансформація економіки України нерозривно пов'язана із появою нових вимог до управління виробництвом на промислових підприємствах. Актуальним є управління матеріальними потоками, рух яких охоплює стадії їх закупівлі, виробництва і збуту продукції. За цих умов важливим є збереження часових інтервалів між придбанням матеріалів і постачанням продукції кінцевому споживачу, готовність до постійних змін потреб ринку і вимог споживачів до якості продукції.
Управління матеріальними потоками має велике значення для підприємств кабельної промисловості, для яких характерні багатономенклатурність виробництва, невеликий рівень складності виробів. Традиційно управління матеріальними потоками на підприємствах кабельної промисловості розподілено між різними функціональними підсистемами. Управління вхідними матеріальними потоками здійснюється підрозділами матеріально-технічного постачання, внутрішніми – виробничими підрозділами; матеріальні потоки, які пов'язані з рухом готової продукції, контролюють збутові служби. Крім того, рухом матеріальних потоків займаються служби маркетингу і технічної підготовки виробництва, а також служби інфраструктури підприємства. Роз'єднаність управління матеріальними потоками приводить до прямих економічних втрат, зв'язаних із затримкою обігу обігових коштів, ростом витрат виробництва, низькою адаптивністю системи управління до змін у зовнішньому і внутрішньому середовищі. Для подолання зазначених недоліків необхідно переглянути традиційні методи і реалізувати сучасні підходи до управління матеріальними потоками, які базуються на інтеграції принципів виробничого менеджменту та логістики.
Необхідність теоретичного обґрунтування інтегрованої системи управління матеріальними потоками на підприємствах кабельної промисловості, розробки практичних рекомендацій з організації її функціонування зумовили актуальність теми дисертаційної роботи, її мету і задачі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано відповідно до тематики науково-дослідних праць кафедри менеджменту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ПОБУДОВА ІНТЕГРОВАНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНИМИ ПОТОКАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ КАБЕЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок