Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ВИТРАТ ОБІГУ НА ПІДПРИЄМСТВАХ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ: ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДОЛОГІЯ

Загрузка...

ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ВИТРАТ ОБІГУ НА ПІДПРИЄМСТВАХ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ: ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДОЛОГІЯ

Назва:
ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ВИТРАТ ОБІГУ НА ПІДПРИЄМСТВАХ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ: ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДОЛОГІЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,10 KB
Завантажень:
260
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
“ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ”
МИСАКА ГАННА ВІКТОРІВНА
УДК 657.474:339.372
ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ВИТРАТ ОБІГУ
НА ПІДПРИЄМСТВАХ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ:
ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДОЛОГІЯ
08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ –2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку та аудиту Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
МЕЛЬНИК Михайло Миронович,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
доцент кафедри обліку та аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
ОСАДЧИЙ Юрій Іванович,
Міжгалузевий інститут управління
Міністерства освіти і науки України, м. Київ,
завідувач кафедри обліку і аудиту
кандидат економічних наук, доцент
РЕДЬКО Олександр Юрійович,
Державна академія статистики, обліку та аудиту
Державного комітету статистики України, м. Київ,
професор Національного центру обліку та аудиту
Провідна установа: Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України,
кафедра бухгалтерського обліку, м. Донецьк
Захист відбудеться “ 2 ” червня 2004р. о “ 15 ” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.02 Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, конференц-зал, 3-й поверх, кімн. 317.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 2-й поверх, кімн. 212.
Автореферат розісланий “_30_” квітня 2004р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Жук Н.Л.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В умовах формування ринкової економіки одним із найважливіших напрямів ефективної організації фінансово-господарської діяльності підприємств роздрібної торгівлі виступає управління витратами обігу як найбільш доступний механізм зниження собівартості їх послуг, що підвищує конкурентоспроможність цих підприємств.
Об’єктивною інформаційною потребою сучасного управління підприємством торгівлі є розширення методичного забезпечення процесів обліку та аналізу витрат обігу, яке б гарантувало одержання оперативних та достовірних даних необхідного рівня аналітичного узагальнення для прийняття управлінських рішень, спрямованих на пошуки й реалізацію резервів скорочення витрат та підвищення прибутковості господарювання. Велика кількість та різноманітність витрат обігу робить можливим успішний пошук шляхів їх абсолютного та відносного скорочення. Основним питанням на сьогодні залишається неврегульованість складу витрат обігу та методологічна необгрунтованість категорії витрат обігу як показника собівартості послуг торговельного підприємства, пов’язаних з доведенням товарів від виробника до споживача, що ускладнює проведення заходів з оперативного управління ними.
Питання обліку та аналізу витрат у період формування ринкових відносин знайшли своє відображення у працях провідних вітчизняних та закордонних вчених-економістів: М.І.Баканова, Ф.Ф.Бутинця, О.С.Бородкіна, Б.І.Валуєва, С.Ф.Голова, К.Друрі, В.І.Єфіменка, Л.І.Кравченка, М.В.Кужельного, В.Г.Лінника, Ю.Я.Литвина, Є.В.Мниха, Ю.І.Осадчого, В.Ф.Палія, О.Ю.Редька, Г.А.Савицької, Дж.Г.Сігела, Я.В.Соколова, В.В.Сопка, Н.М.Ушакової, М.Г.Чумаченка, А.Д.Шеремета, Дж.К.Шима та ін. Віддаючи належне напрацюванням фахівців у галузі теорії, обліку та аналізу витрат діяльності підприємств, слід зауважити, що багато проблем до цього часу не знайшли свого остаточного розв’язання. Істотна більшість проведених наукових досліджень, результатом яких є розробки методик обліку та аналізу витрат, стосуються особливостей функціонування підприємств виробничої сфери, які суттєво відрізняються від умов діяльності суб’єктів господарювання сфери обігу, що перешкоджає їх ефективному застосуванню в процесі управління торговельним підприємством.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ВИТРАТ ОБІГУ НА ПІДПРИЄМСТВАХ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ: ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДОЛОГІЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок