Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ МИТНОГО ТЕРМІНАЛУ ПРИ ВИКОНАННІ МІЖНАРОДНИХ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ МИТНОГО ТЕРМІНАЛУ ПРИ ВИКОНАННІ МІЖНАРОДНИХ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ МИТНОГО ТЕРМІНАЛУ ПРИ ВИКОНАННІ МІЖНАРОДНИХ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,64 KB
Завантажень:
154
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний транспортний університет
 
КУНИЦЬКА Ольга Миколаївна
УДК 656.073
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ МИТНОГО ТЕРМІНАЛУ ПРИ ВИКОНАННІ МІЖНАРОДНИХ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ
Спеціальність 05.22.01 – “Транспортні системи”
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
ПРОКУДІН Георгій Семенович,
Національний транспортний університет Міністерства освіти
і науки України, докторант кафедри "Транспортні системи та маркетинг".
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
ПЕТРАШЕВСЬКИЙ Олег Львович,
Національний транспортний університет Міністерства освіти
і науки України, професор кафедри "Аеропорти".
кандидат технічних наук, доцент,
ГУЗІЙ Микола Миколайович,
Національний авіаційний університет Міністерства освіти
і науки України, професор кафедри "Обчислювальної техніки".
 
Провідна установа: Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут Міністерства транспорту та зв’язку України, відділ вантажних перевезень, м. Київ.
Захист відбудеться "23" червня 2006 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.02 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, Україна, м. Київ, вул. Суворова, 1, аудиторія 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, Україна, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий "19" травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент В.І. Каськів
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Аналіз інфраструктури систем виробництва і споживання свідчить про пріоритетність напрямку розвитку міжнародних вантажних автомобільних перевезень. Створення нових вантажопотоків суттєво змінили організаційно-економічні, а також правові взаємовідносини між учасниками транспортного процесу, в наслідок чого виникають проблеми сумісності національної транспортної системи з міжнародною транспортною системою. Збільшення ролі автомобільних перевезень в обслуговуванні міжнародного вантажообігу, підсилення ролі експедиційної діяльності у формуванні попиту та пропозиції транспортних послуг докорінно змінили концепції транспортного ринку. Створення єдиної міжнародної транспортно-логістичної системи та географічне положення транспортного простору України вимагає окремого аналізу управління роботи транспортних вузлів, забезпечення координації та взаємодії транспорту, результативності досягнень науково-технічного прогресу на транспорті.
З кожним роком у країнах світу прискореними темпами поширюється перевезення з використанням вантажних модулів. Основою таких перевезень є термінальна система, ключовим елементом якої є термінал. Розробкам ефективного функціонування терміналів присвячена велика кількість теоретичних і експериментальних досліджень, в яких встановлені основні закономірності функціонування транспортних систем, розроблені принципи формування систем і методи раціональної організації виробництва. Проте, до дійсного часу майже відсутні методичні рекомендації стосовно роботи терміналу при виконанні митних процедур в міжнародних вантажних автомобільних перевезеннях.
Тому тема дисертаційної роботи, яка спрямована на розробку методики раціональної організації роботи митного терміналу при виконанні міжнародних вантажних автомобільних перевезень, що забезпечує мінімальні витрати часу обслуговування та збільшує пропускну здатність системи, є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана згідно з "Комплексною програмою утвердження України як транзитної держави у 2002-2010 роках", затвердженої Законом України від 07 лютого 2002 р. №3022-ІІІ, планів Міністерства освіти і науки України за напрямом "Проблеми формування раціональних транспортних логістичних систем і забезпечення ефективного функціонування їх складових", в рамках держбюджетної науково-дослідної роботи №41 згідно Наказу Міністерства освіти і науки України №960 від 22.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ МИТНОГО ТЕРМІНАЛУ ПРИ ВИКОНАННІ МІЖНАРОДНИХ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок