Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Порівняння ефективності методів підсилення залізобетонних згинальних елементів

Загрузка...

Порівняння ефективності методів підсилення залізобетонних згинальних елементів

Назва:
Порівняння ефективності методів підсилення залізобетонних згинальних елементів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,19 KB
Завантажень:
359
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Київський Національний університет
будівництва і архітектури
Блалі Ель Мостафа
УДК 624.012.69.059
Порівняння ефективності методів
підсилення залізобетонних згинальних елементів
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | - доктор технічних наук, професор
БАРАШИКОВ Арнольд Якович, Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій.
Офіційні опоненти: | -доктор технічних наук, професор
ШАГІН Олександр Львович, Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій;
-кандидат технічних наук, доцент
ГЕТУН Галина Вячеславівна, Київський національний університет будівництва і архітектури, доцент кафедри архітектурних конструкцій.
Провідна установа | - Національний університет „Львівська політехніка”, кафедра архітектурних конструкцій, Міністерство освіти і науки України (м.Львів).
Захист відбудеться 1 липня 2005 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.04 в Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037,
м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 26 травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., с.н.с. В.Г.Кобієв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реалізація широкої програми впровадження у будівництво нових матеріалів і технологій вимагає особливої уваги до реконструкції та модернізації будівель і споруд. Обновлення основних фондів призводить, як правило, до заміни будівельних конструкцій. Однак, у процесі експлуатації будівельні конструкції втрачають свої первинні міцністні та деформативні якості. Отже, у процесі реконструкції виконують заміну або підсилення існуючих будівельних конструкцій.
В процесі відновлення несучих конструкцій, у тому числі і залізобетонних, застосовують різні способи підсилення, частіше за усе, нарощування розтягнутої або стиснутої зони. Нижче проаналізовано ефективність способу підсилення розтягнутої зони, як найбільш зручний і технологічно відпрацьований. У цьому випадку зручно використовувати високоефективні матеріали підсилення, такі як сталефібробетон, полімербетон, скловолокна, склотканини тощо.
Використання зазначених матеріалів вимагає оцінювання сумісної роботи нових комбінованих конструкцій, а також адекватних методів розрахунку. Ці методи повинні відображати реальний напружено-деформований стан підсилених конструкцій на будь-якому стані експлуатації.
До цього часу не існує узагальнення методів оцінювання міцності, тріщиностійкості та деформацій підсилених конструкцій при різних властивостях ефективних підсилюючих матеріалів, які працюють сумісно з підсилюваною конструкцією.
Вирішенню цієї задачи присвячена пропонована дисертація. Зважаючи на викладене, є усі підстави вважати її актуальною, вона має теоретичне і практичне значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана в рамках досліджень кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій КНУБА згідно з держбюджетною тематикою на 1996-2005р.р. „Дослідження залізобетонних конструкцій при складних впливах” (проблема ОЦ.031.55.16), розділ III „Експериментально-теоретичні дослідження залізобетонних конструкцій”, номер держреєстрації 0197U005390. Виконані дослідження є продовженням робіт у рамках держбюджетної тематики ЛДТУ №59-ДБ „Підвищення надійності будівель і споруд” Міносвіти і науки України, номер держреєстрації 0199U001048.
Автор порівняв результати експериментальних досліджень підсилених балок, виконаних за єдиною методикою, розробленою в КНУБА.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: Порівняння ефективності методів підсилення залізобетонних згинальних елементів

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок