Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНТЕНСИФІКАЦІЯ РОЗРОБКИ ҐРУНТУ СКРЕПЕРОМ ШЛЯХОМ УДОСКОНАЛЕННЯ РОБОЧОГО ОРГАНУ І ТЕХНОЛОГІЇ ЗАПОВНЕННЯ

ІНТЕНСИФІКАЦІЯ РОЗРОБКИ ҐРУНТУ СКРЕПЕРОМ ШЛЯХОМ УДОСКОНАЛЕННЯ РОБОЧОГО ОРГАНУ І ТЕХНОЛОГІЇ ЗАПОВНЕННЯ

Назва:
ІНТЕНСИФІКАЦІЯ РОЗРОБКИ ҐРУНТУ СКРЕПЕРОМ ШЛЯХОМ УДОСКОНАЛЕННЯ РОБОЧОГО ОРГАНУ І ТЕХНОЛОГІЇ ЗАПОВНЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,65 KB
Завантажень:
394
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
КАРПУШИН Сергій Олександрович
УДК 621.878.25
ІНТЕНСИФІКАЦІЯ РОЗРОБКИ ҐРУНТУ СКРЕПЕРОМ ШЛЯХОМ
УДОСКОНАЛЕННЯ РОБОЧОГО ОРГАНУ І ТЕХНОЛОГІЇ
ЗАПОВНЕННЯ
Спеціальність 05.05.04 - Машини для земляних та дорожніх робіт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор, Хмара Леонід Андрійович,
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідувач
кафедри будівельних та дорожніх машин
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор, Нічке Вільгельм Вільгельмович, Харківський державний
автомобільно-дорожній технічний університет, професор кафедри підйомно-транспортних,
будівельних, дорожніх машин і обладнання;– 
кандидат технічних наук, професор, Смірнов В`ячеслав Миколайович, Київський національний
університет будівництва і архітектури, професор кафедри будівельних машин.
Провідна установа –  Полтавський державний технічний університет імені Юрія Кондратюка,
кафедра будівельних машин та обладнання, Міністерство освіти і науки України, м. Полтава.
Захист відбудеться 27 червня 2001 року о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.08.085.03 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, к.202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського 24-а.
Автореферат розісланий 24 травня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Шаленний В.Т.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. В сучасних умовах створення будівельного і дорожнього машинобудування України особливу актуальність має питання розробки і впровадження у виробництво високоефективних, надійних і конкурентоздатних машин власного виробництва. Значну частку з них складають машини для земляних робіт, зокрема скрепери. Необхідність в скреперах обумовлена можливістю їх широкого використання в сферах промислового, цивільного, дорожнього і меліоративного будівництва, на вскришних роботах і відкритих розробках корисних копалин, що пояснюється універсальністю та можливістю виконання закінченого технологічного циклу при виконанні цих робіт.
Актуальність теми. Самохідний скрепер із завантаженням тяговим зусиллям тягача є найбільш простою і надійною в роботі землерийно-транспортною машиною. Однак традиційна конструкція і технологія заповнення ковша має ряд недоліків. Необхідність піднімання пласта на значну висоту з його наступним осипанням, для заповнення порожнеч передньої заслінки і задньої стінки, обмежують місткість ковша і обумовлюють велику енергоємність завершальної стадії заповнення. Ці фактори приводять до перевитрат пального і збільшення термінів виконання земляних робіт.
Аналіз існуючих технічних рішень (ТР) та досліджень, спрямованих на підвищення ефективності робочого процесу скрепера показав, що підвищити технічний рівень машини можна більш раціональним заповненням ковша і розташуванням грунту в ньому. Для скреперів великої місткості це може бути досягнуто застосуванням додаткових механізмів (шнеків, елеваторів тощо). Для скреперів малої місткості, зокрема ДЗ-87-1А, що випускаються на Україні Бердянським ВАТ “Дормаш”, може бути запропонований спосіб заповнення ковша у дві стадії, який забезпечується керуванням задньою стінкою в процесі набору грунту. Однак впровадження такого рішення стримується відсутністю досліджень по встановленню раціональних технологічних та конструктивних параметрів робочих органів (РО) і закономірностей їх взаємодії з грунтом.
В зв'язку з цим робота, в основу якої покладено комплексне дослідження, що направлене на встановлення ефективності застосування, раціональних параметрів РО, умов і режимів взаємодії з ґрунтом ковша скрепера, що обладнаний глибокою передньою заслінкою, задньою стінкою з відвальною поверхнею та східчастою ножовою системою (НС) в умовах заповнення ковша в дві стадії є актуальною і відповідає сучасним вимогам будівельного і дорожнього машинобудування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ІНТЕНСИФІКАЦІЯ РОЗРОБКИ ҐРУНТУ СКРЕПЕРОМ ШЛЯХОМ УДОСКОНАЛЕННЯ РОБОЧОГО ОРГАНУ І ТЕХНОЛОГІЇ ЗАПОВНЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок