Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,83 KB
Завантажень:
409
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Володимира Даля
Сущенко Олена Анатоліївна
УДК 339.564
ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ
ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01- Економіка, організація і управління
підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор,
Заслужений діяч науки і техніки України
Бузько Ірина Романівна,
Східноукраїнський національний
університет імені Володимира Даля
Міністерства освіти і науки України,
завідуюча кафедрою міжнародної економіки.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Турило Анатолій Михайлович, Криворізький технічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економіки промислового виробництва та будівництва (м. Кривий Ріг);
кандидат економічних наук Пекін Андрій Юрійович, Луганська академія внутрішніх справ імені 10-річчя Незалежності України Міністерства внутрішніх справ України, доцент кафедри економіко-правових дисциплін (м. Луганськ).
Провідна установа – Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки та моделювання ринкових відносин (м. Одеса).
Захист відбудеться 19 грудня 2002 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 15 листопада 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Успішне функціонування і ефективна реалізація стратегічних напрямків розвитку підприємств в сучасних економічних умовах значною мірою залежать від їх потенційних можливостей.
Використання потенційних можливостей підприємства визначає результативність вирішення його поточних завдань та довгострокових цілей розвитку, а також обумовлює можливість формування стратегічного потенціалу підприємства.
Формування стратегічного потенціалу підприємства залежить не тільки від його потенційних можливостей, а й від умов реалізації стратегічних напрямків розвитку, від вирішення проблеми багатоканальності їх ресурсного забезпечення. До теперішнього часу таким особливостям процесу формування стратегічного потенціалу підприємства приділяється недостатня увага, як у теоретичному, так і в практичному аспектах. Своєчасною стає необхідність подальшого вдосконалення принципів, форм і методів, розробки нових наукових підходів та практичних рекомендацій щодо формування стратегічного потенціалу підприємства. Це обумовлює актуальність теми дисертаційної роботи та її практичну значущість для подальшого розвитку підприємств.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до тематики держбюджетних науково-дослідних робіт Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та Донбаського гірничо-металургійного інституту. При виконанні теми ГН–12-00 “Дослідження і формування механізму забезпечення стійкості великомасштабних економічних систем” (номер державної реєстрації 0100У006296) автором розроблено принципи інформаційного забезпечення процесу формування стратегічного потенціалу підприємства. При виконанні теми 95-ДБ Розробка комплексної системи оцінки і управління виробничо-економічним потенціалом підприємства з метою визначення його інвестиційної привабливості” (номер державної реєстрації 0100U001274) безпосередньо автором сформовано підходи до інтегральної оцінки стратегічного потенціалу підприємства з урахуванням показника інтегрального ризику.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок