Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТРИБОГРАВІТАЦІЙНА СЕПАРАЦІЯ кам'яного ВУГІЛЛЯ МЕТОДОМ "РОЗГІН – ГАЛЬМУВАННЯ"

ТРИБОГРАВІТАЦІЙНА СЕПАРАЦІЯ кам'яного ВУГІЛЛЯ МЕТОДОМ "РОЗГІН – ГАЛЬМУВАННЯ"

Назва:
ТРИБОГРАВІТАЦІЙНА СЕПАРАЦІЯ кам'яного ВУГІЛЛЯ МЕТОДОМ "РОЗГІН – ГАЛЬМУВАННЯ"
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,80 KB
Завантажень:
252
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІнІстерство ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТЮРЯ Юлія Іванівна
УДК 622.764: 622.779
ТРИБОГРАВІТАЦІЙНА СЕПАРАЦІЯ кам'яного ВУГІЛЛЯ
МЕТОДОМ "РОЗГІН – ГАЛЬМУВАННЯ"
Спеціальність 05.15.08 "Збагачення корисних копалин"
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі збагачення корисних копалин Національного гірничого університету (м. Дніпропетровськ), Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України
Пілов Петро Іванович,
Національний гірничий університет (м. Дніпропетровськ), Міністерство освіти і науки України, завідувач кафедри збагачення корисних копалин.
Офіційні опоненти доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України
Франчук Всеволод Петрович,
Національний гірничий університет (м. Дніпропетровськ), Міністерство освіти і науки України, завідувач кафедри гірничих машин;
кандидат технічних наук
ІСАЄНКО Олександр Миколайович,
Запорізька державна інженерна академія, Міністерство освіти і науки України, доцент кафедри економічної кібернетики.
Провідна установа Криворізький технічний університет, Міністерство освіти і науки України, кафедра збагачення корисних копалин.
Захист відбудеться " 5 " липня 2006 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .080.02 при Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ 05, просп. К. Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (49005, м. Дніпропетровськ  , просп. К. Маркса, 19).
Автореферат розісланий " 2 " червня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 08.080.02, к.т.н., доцент В.В. Панченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Технологія ведення гірничих робіт, яка в даний час використовується, обумовлена засміченням вугілля пустими породами. Крім того, разом з породою, що відправляється у відвали, втрачається значна кількість вугілля, вміст якого може досягати 20  %. Сьогоденні потреби вимагають зменшення витрат на транспортування та подальшу переробку вугілля на збагачувальній фабриці, а також зменшення площ для складування та підвищення вимог до захисту навколишнього середовища, оскільки породні відвали характеризуються як об'єкти підвищеної екологічної небезпеки (забруднення поверхневих вод, виділення токсичних газів при самозайманні та інш.). у зв'язку з цим розробка економічно прийнятних і технічно здійснюваних рішень щодо вилучення вугілля з видобутої гірничої маси та відвальної породи, які не передбачають зміну технології гірничих робіт і переробку на збагачувальній фабриці, обумовлює актуальність теми дисертації.
Одним з перспективних напрямків рішення вказаних проблем є застосування сухих методів збагачення, зокрема збагачення тертям. Дані методи не потребують використання води, що дозволяє вилучити витрати на створення водно-шламового господарства. Використання таких методів як операцій попереднього збагачення в умовах шахти дозволить значно скоротити витрати на транспортування і переробку сировини на збагачувальній фабриці за умови зменшення обсягу гірничої маси та вирішити ряд екологічних питань зі складування породи. Однак відомі роботи в галузі збагачення тертям недостатньо освітлюють закономірності процесу розділення і носять переважно практичний характер.
Таким чином, оскільки в практиці збагачення корисних копалин край необхідним є потреба подальшого розвитку та удосконалення технології збагачення тертям, в дисертаційній роботі виконано теоретичне обґрунтування і запропоновано нове вирішення актуальної наукової задачі, що полягає у встановлені закономірності процесу формування траєкторії руху мінеральних частинок по робочих поверхнях, на основі якої були обґрунтована конструкція сепаратора та розроблена технологія трибогравітаційної сепарації кам'яного вугілля.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ТРИБОГРАВІТАЦІЙНА СЕПАРАЦІЯ кам'яного ВУГІЛЛЯ МЕТОДОМ "РОЗГІН – ГАЛЬМУВАННЯ"

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок