Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати безкоштовно: Вдосконалення ватметрографічних методів діагностування штангових глибинно-насосних установок для видобутку нафти та розробка технічних засобів для їх реалізації

Вдосконалення ватметрографічних методів діагностування штангових глибинно-насосних установок для видобутку нафти та розробка технічних засобів для їх реалізації / сторінка 7

Назва:
Вдосконалення ватметрографічних методів діагностування штангових глибинно-насосних установок для видобутку нафти та розробка технічних засобів для їх реалізації
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,28 KB
Завантажень:
451
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 6.
Рис. 6. Ватметрограми: 1 _виміряна експериментально, 2 _розрахована для маси 2400 кг, 3 _розрахована для маси 2340 кг
У цьому випадку коефіцієнт кореляції становить Kк=0.902 при масі вантажу на кривошипі 2340 кг. Розрахунок ватметрограми здійснений за залежностями , вираженої з (2), з сигналу динамограми, знятої синхронно з ватметрограмою. Здійснивши обчислення для випадку маси вантажу 2400 кг (номінальна маса згідно технічної документації), одержано коефіцієнт кореляції, що становить Kк=0.878, при цьому візуально помітні відмінності в графічних залежностях на рис. 6. Проведений розрахунок коефіцієнта кореляції для деякого діапазону мас вантажів, представлений на рис. 7.
Рис. 7. Графік залежності коефіцієнту кореляції Кк від маси вантажу на кривошипі m2
для свердловини Б_320
Наявність максимуму забезпечує можливість реалізації числового алгоритму його знаходження.
Слід зауважити, що визначена в такий спосіб маса вантажу є не абсолютна (одержана в результаті прямого зважування), а зведена, тобто враховує маси інших елементів ВК, що впливають на співвідношення моментів у механічній системі. Обчислене за такою методикою значення маси при розрахунках слід підставляти у залежність , представлену як (1) або (2) – лише тоді результати обчислень можна вважати вірними. У випадку одночасного розрахунку мас двох вантажів (основний випадок) – досліджувана кореляційна функція є двовимірною. Встановлено, що використання методу діагностування за швидкісними характеристиками ВК та методу визначення мас зрівноважуючих вантажів у поєднанні з ватметрографічним методом дозволяє підвищити достовірність розрахунку динамограм на 0,5...7,5%.
В п’ятому розділі здійснена розробка мікропроцесорної системи діагностування ШГНУ за ватметрографічним методом, обґрунтована конфігурація мікропроцесорної системи діагностування ШГНУ на основі теоретичних досліджень та результатів обробки експериментальних даних.
Проведена характеристика існуючих проблем та розробка алгоритму функціонування спеціалізованого вимірювача потужності споживання привідного електродвигуна ШГНУ. Показано, що в зв’язку з широким діапазоном навантажень електродвигуна існує необхідність побудови цифрового перетворювача потужності з низьким значенням похибки у межах мінімальних значень вимірювання. Здійснено аналіз похибок, притаманний цифровим ватметрографічним системам, які пов’язані з неодночасністю вимірювання інформації у каналах струму і напруги та нестабільністю частоти живлення 50 Гц. Проведена оцінка цих величин та запропонований інтерполяційний алгоритм для їх корекції.
Розроблено цифровий ватметрографічний вимірювальний перетворювач, побудований за схемою двох ватметрів. Його структурна схема наведена на рис. 8.
 
Рис. 8. Структурна схема ватметрографічного вимірювального перетворювача В-3
У схемі використані наступні умовні скорочення: ФНЧ/ПК – фільтр низьких частот/підсилювальний каскад, ТР – транслятор рівня вхідного сигналу, АЦП – аналогово-цифровий перетворювач, МК1 _ведучий мікроконтролер, МК2 _ведений мікроконтролер, ОГР – оптико-гальванічна розв’язка, ПР – перетворювач рівня TTL/RS-232C, БЖ1 _блок живлення внутрішніх кіл схеми, БЖ2 _блок живлення інтерфейсних частин, ГТІ – генератор тактових імпульсів, ПНЖ – перетворювач напруги живлення, Uоп – джерело опорної напруги, СПЧ – схема перетворення частоти. Сигнал START свідчить про початок робочого циклу ВК.
Здійснена розробка принципової схеми ватметрографічного вимірювального перетворювача та числове моделювання його вхідних кіл за допомогою програмного середовища MіcroCAP, яке доводить справедливість проведеного розрахунку. Розроблене програмне забезпечення для мікроконтролерів AT90S8535 на мові CodeVision AVRзабезпечує функціонування ватметрографічного вимірювального перетворювача В-3. Розроблене програмне забезпечення для ПЕОМ мовою Delphi для діагностичної системи дозволяє проводити вимірювання ватметрограм та швидкісних характеристик, здійснювати розрахунок динамограм на основі ватметрографічних залежностей та представляти електричні сигнали (струми, напруги та потужності) у часових та спектральних формах.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: Вдосконалення ватметрографічних методів діагностування штангових глибинно-насосних установок для видобутку нафти та розробка технічних засобів для їх реалізації

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок