Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат скачати: Вдосконалення ватметрографічних методів діагностування штангових глибинно-насосних установок для видобутку нафти та розробка технічних засобів для їх реалізації

Вдосконалення ватметрографічних методів діагностування штангових глибинно-насосних установок для видобутку нафти та розробка технічних засобів для їх реалізації / сторінка 9

Назва:
Вдосконалення ватметрографічних методів діагностування штангових глибинно-насосних установок для видобутку нафти та розробка технічних засобів для їх реалізації
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,28 KB
Завантажень:
451
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
– С. 19-21.
5. Васьків О.В., Заміховський Л.М., Ровінський В.А., Шумада В.М. Тензометричний давач для діагностування штангових глибинно-насосних установок // Держ. міжвід. наук.-техн. зб.: Розвідка і розробка нафтових і газових родовищ. – Сер.: Техн. кіберн. та електриф. об’єктів паливно-енерг. комплексу. _Вип. 37Т. 6). _Івано-Франківськ, 2001. _С. 201-209.
6. Васьків О.В., Заміховський Л.М., Ровінський В.А., Шумада В.М. Локальна система діагностування штангових глибинно-насосних установок // Держ. міжвід. наук.-техн. зб.: Розвідка і розробка нафтових і газових родовищ. – Сер.: Методи і засоби технічної діагностики. _Вип. 37 (Т. ). _Івано-Франківськ, 2000. – С. 166_.
7. Крижанівський Є.І., Побережний Л.Я., Ровінський В.А. Удосконалена автоматизована випробувальна система з ЕОМ для дослідження корозійно-механічного руйнування // Вісник Kременчуцького державного політехнічного університету. – Вип. 1/2002 (12). – С. 292-294.
8. Побережний Л.Я., Ровінський В.А. Вимірювальний комплекс з АЦП на основі мікросхеми AD7714 // Збірник наукових праць ІІ-ї Міжнародної науково-технічної конференції аспірантів та студентів. _Донецьк, 2002. – С. 199-201
9. Ровінський В.А., Заміховський Л.М. Способи одержання інформації при діагностиці зрівноваженості верстатів-качалок // Матеріали конференції "Сучасні прилади, матеріали і технології для неруйнівного контролю і технічної діагностики промислового обладнання". _Івано-Франківськ, 2002. – С. 116-117.
10. Євчук О.В., Ровінський В.А., Заміховський Л.М. Про методи експериментального визначення мас зрівноважуючих вантажів верстатів-качалок // Неруйнівний контроль та діагностика неоднорідних об’єктів: Збірник наукових праць. – Львів, 2003. – С. 175-177.
11. Ровінський В.А., Заміховський Л.М. Мінімізація апаратної частини електронних вимірювальних систем // Держ. міжвід. наук.-техн. збірка: Розвідка і розробка нафтових і газових родовищ. _Сер: Техн. кібернетика та електриф. об’єктів паливно-енерг. компл. _Вип.36 (Т.6). _Івано-Франківськ, 1999.– С. 129-134.
12. Заміховський Л.М., Ровінський В.А., Євчук О.В. Моделювання похибки цифрових ватметричних систем // Вимірювальна та обчислювальна техніка в технологічних процесах. – 2003. _№1. _С. 83-86.
13. Ровінський В.А., Заміховський Л.М. Вдосконалена статична модель верстата-качалки // Матеріали 4_ї наук.-тех. конф. "Неруйнівний контроль та технічна діагностика". – Київ, 2003. – С. .
14. Євчук О.В., Ровінський В.А., Заміховський Л.М. Спосіб побудови динамографічного давача для діагностування штангових глибинно-насосних установок // Матеріали 4_ї наук.-тех. конф. "Неруйнівний контроль та технічна діагностика". – Київ, 2003. – С. 287-289.
АНОТАЦІЯ
Ровінський В.А. Вдосконалення ватметрографічних методів діагностування штангових глибинно-насосних установок для видобутку нафти та розробка технічних засобів для їх реалізації. – Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.11.13 – прилади і методи контролю та визначення складу речовин. – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, м.Івано-Франківськ, 2003.
Робота присвячена питанням контролю технічного стану штангових глибинно-насосних установок. Акцентована увага на використанні ватметрографічних методів діагностування ШГНУ. З цією метою проведене вдосконалення ватметрографічного методу та розроблені технічні засоби для контролю технічного стану штангових глибинно-насосних установок. Запропонована методика дозволяє об’єднати переваги двох відомих методів діагностування ШГНУ – динамографічного та ватметрографічного, забезпечивши при цьому визначення більшої кількості технічних станів об’єкта діагностування. Дана методика дозволяє визначати зведену масу компенсаційних вантажів верстата-качалки, яка необхідна для процесу його зрівноважування. Методика враховує швидкість обертання ротора привідного електродвигуна верстата-качалки та розрахована на багатоваріантність використання, яка має на меті за рахунок надлишкового введення сигналів, що містять діагностичну ознаку, забезпечити покращені характеристики з точки зору надійності в експлуатації, що важливо для стаціонарних та напівстаціонарних систем.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: Вдосконалення ватметрографічних методів діагностування штангових глибинно-насосних установок для видобутку нафти та розробка технічних засобів для їх реалізації

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок