Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТАТИСТИЧНИЙ АНАЛІЗ РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ

СТАТИСТИЧНИЙ АНАЛІЗ РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ

Назва:
СТАТИСТИЧНИЙ АНАЛІЗ РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,66 KB
Завантажень:
38
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПОТАПОВА Марина Юріївна
УДК 311.3:314
СТАТИСТИЧНИЙ АНАЛІЗ РЕПРОДУКТИВНОГО
ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.03.01 – статистика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2004
Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі статистики Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Моторин Руслан Миколайович, Київський національний економічний університет, завідувач кафедри статистики
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Кулинич Омелян Іванович, Хмельницький інститут регіонального управління та права,
завідувач кафедри математики, статистики та інформаційних технологій
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник,
Курило Ірина Олексіївна, Інститут демографії та соціальних досліджень НАН України, провідний науковий співробітник відділу людського розвитку
Провідна установа: | Київський національний університет ім.Тараса Шевченка, кафедра обліку та аудиту
Захист відбудеться “ 7 ” червня 2004 р. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.01 у Київському національному економічному університеті Міністерства освіти і науки за адресою: 03680, м.Київ, просп.Перемоги 54/1, ауд.317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м.Київ, просп.Перемоги 54/1, ауд.201.
Автореферат розісланий “ 4 ” травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, професор Шарапов О.Д.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Методології статистичного аналізу репродуктивного здоров’я населення приділяється недостатньо уваги в статистичних та демографічних дослідженнях. Це стримує можливості прийняття ефективних управлінських рішень в галузі соціальної політики.
Стан здоров’я населення є інтегральним індикатором соціального і демографічного благополуччя країни. Воно відображає рівень і характер соціального і економічного розвитку, і, в свою чергу, є важливим фактором у формуванні демографічного, економічного і культурного потенціалу суспільства в контексті його стійкого розвитку. Здоров’я жінок і дітей – основна передумова для розвитку цього потенціалу, а також для забезпечення сприятливих демографічних і економічних перспектив України.
Дослідженням питань, пов’язаних з репродуктивним здоров’ям, широко займаються науковці різних державних і громадських установ. Особливо слід відмітити такі заклади як: Фонд народонаселення ООН, Всесвітня організація охорони здоров’я, Міністерство охорони здоров’я України, Київський міжнародний інститут соціології, об’єднаний Інститут економіки Національної Академії наук України. Розробці питань репродуктивного здоров’я присвячені наукові праці таких фахівців як Стешенко В.С., Гойда Н., Іркіна Т.К., Ворник Б.М., Жилка Н.Я., Пальян З.О., Бурдулі Г.М., Фролова О.Г., Герберт Л.Фрідман та ін.
Оскільки питання репродуктивного здоров’я населення, з одного боку, безпосередньо пов’язані з охороною здоров’я, а з другого – його вивчення вимагає професійного використання статистичних методів, його дослідженню приділяється увага як фахівців-медиків, так і фахівців-статистиків.
Статистичний аналіз репродуктивного здоров’я вимагає систематизації, постійного вдосконалення інформаційного забезпечення і методів вивчення цього явища. Це пов’язано, в першу чергу, із впровадженням в статистичну практику України Міжнародної класифікації хвороб і споріднених проблем X перегляду, показників, які рекомендує Всесвітня організація охорони здоров’я для аналізу перинатальної і материнської смертності.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження виконано відповідно до плану науково-дослідних робіт кафедри статистики Київського національного економічного університету за темою: “Методологія і методика статистичного аналізу соціально-економічних явищ і процесів”, № державної реєстрації 0100 U 006873.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: СТАТИСТИЧНИЙ АНАЛІЗ РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок