Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИКОРИСТАННЯ ФІБРОНЕКТИНЗАМІСНОЇ ТЕРАПІЇ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ ІМУНОЕНДОКРИННОГО ДИСБАЛАНСУ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ОБСТРУКТИВНИЙ БРОНХІТ

ВИКОРИСТАННЯ ФІБРОНЕКТИНЗАМІСНОЇ ТЕРАПІЇ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ ІМУНОЕНДОКРИННОГО ДИСБАЛАНСУ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ОБСТРУКТИВНИЙ БРОНХІТ

Назва:
ВИКОРИСТАННЯ ФІБРОНЕКТИНЗАМІСНОЇ ТЕРАПІЇ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ ІМУНОЕНДОКРИННОГО ДИСБАЛАНСУ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ОБСТРУКТИВНИЙ БРОНХІТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,18 KB
Завантажень:
367
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Кримський республіканський науково-дослідний інститут фізичних методів лікування та медичної кліматології ім.І.М.Сєченова
КУШНIР Сергій Петрович
УДК 616.233-002+616-08:612.751.3:616-008:615.37:616.43
ВИКОРИСТАННЯ ФІБРОНЕКТИНЗАМІСНОЇ ТЕРАПІЇ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ ІМУНОЕНДОКРИННОГО ДИСБАЛАНСУ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ
ОБСТРУКТИВНИЙ БРОНХІТ
14.01.27 – пульмонологiя
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Ялта – 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Кримському державному медичному університеті ім. С.І.Георгієвського МОЗ України
 
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Хренов Олександр Андрійович, Кримський державний медичний університет ім.С.І.Георгієвського, завідувач кафедри терапії №2.
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, Ярош Олександр Михайлович, науково-дослідний інститут фізичних методів лікування та медичної кліматології ім.І.М.Сєченова, замісник директора з наукової роботи. доктор медичних наук, професор Каменєв Віктор Федорович, Білгородський державний медичний університет, завідувач кафедри госпитальної терапії.
Провідна установа: Інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г.Яновського АМН України, відділення технологій лікування неспецифічних захворювань легень.
 
Захист відбудеться 27.06.2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 53.610.01 при Кримському республіканському науково-дослідному інституту фізичних методів лікування та медичної кліматології ім.І.М.Сєченова (98603, м. Ялта, вул. Мухіна, 8).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Кримського республіканського науково-дослідного інститута фізичних методів лікування та медичної кліматології ім.І.М.Сєченова (98603, м. Ялта, вул. Мухіна, 8).
Автореферат розісланий 224.05.2002 р.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.Ф.П'янков
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. На протязі останнього десятиріччя значення хронічних обструктивних захворювань легень в ряду інших хвороб, які є найбільш частою причиною захворюваності, інвалідності і смертності населення в країнах Європейського регіону, включаючи Україну, неухильно зростає (Фещенко Ю.І. і співавт., 1998; 2001).
Наукова концепція хронічних обструктивних хвороб легень базується на численних наукових фактах, що документують велике етіологічне і патогенетичне значення несприятливих екологічних чинників, інфекції, неспроможності імунітету і неспецифічної резистентності, включаючи мукоциліарний кліренс тощо (Вишнякова Л.А., 1993; Гавриленко Т.И., 1998; Colice G.L., 1996). Достатньо аргументовано сформульована теорія формування емфіземи легень – основного необоротного компонента бронхіальної обструкції при ХОБ (Чучалин А.Г., 1998). З використанням загальнобіологічних закономірностей розвитку і хронізації запального процесу розкриті різні аспекти оборотного компонента обструкції бронхів – запального (Серов В.В. і співавт., 1995). Останнє, зокрема, дозволило розробити сучасні принципи базисної терапії ХОБ (Barnes P.J., 1995). Разом з тим, тяжка легенева і легенево–серцева недостатність при ХОБ, що розвивається у фіналі тривалого перебігу хвороби в результаті підсумування необоротного та оборотного компонентів обструкції, гіпоксії, гіпоксемії та інтоксикації, продовжує залишатися однією з невирішених проблем клінічної пульмонології (Чучалин А.Г.,1998).
Особливі надії на вирішення проблеми декомпенсації захворювань внутрішніх органів, включаючи коматозні і шокові стани, повўязують з лікувальним використанням фібронектинів (ФН) – адгезивних білків, що виконують функції універсальних “біологічних організаторів” за рахунок регулювання міграції клітин в організмі та їх прикріплення в тканинах (Ена Я.М. і співавт., 1991; Proctor R.A., 1993; Yamada R. et al., 1983). Основні біологічні ефекти ФН реалізуються на рівні функціональної інтеграції глікопротеїдів із системами імунітету і гемостазу (Васильев С.А. і співавт., 1995; Moscher D., 1996).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ВИКОРИСТАННЯ ФІБРОНЕКТИНЗАМІСНОЇ ТЕРАПІЇ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ ІМУНОЕНДОКРИННОГО ДИСБАЛАНСУ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ОБСТРУКТИВНИЙ БРОНХІТ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок