Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати: СОЦІАЛЬНО-ФІЛОСОФСЬКИЙ АНАЛІЗ СТАНОВЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО КОЛЕКТИВУ

СОЦІАЛЬНО-ФІЛОСОФСЬКИЙ АНАЛІЗ СТАНОВЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО КОЛЕКТИВУ

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"Назва:
СОЦІАЛЬНО-ФІЛОСОФСЬКИЙ АНАЛІЗ СТАНОВЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО КОЛЕКТИВУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,25 KB
Завантажень:
51
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ІВАНА ФРАНКА
УДК: 13
ПРИЙМАК
Богдан Іванович
СОЦІАЛЬНО-ФІЛОСОФСЬКИЙ АНАЛІЗ
СТАНОВЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО КОЛЕКТИВУ
09.00.3 –
соціальні філософія та філософія історії
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата філософських наук
Львів – 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі філософії філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.
Науковий керівник: - кандидат філософських наук, доцент Нечипорук Анатолій Трофимович, Львівський державний університет імені Івана Франка, кафедра філософії.
Офіційні  опоненти:  доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри Мовчан Віра Серафимівна, Дрогобицький педагогічний інститут імені Івана Франка, кафедра філософії.
- кандидат філософських наук, доцент Маринюк Віктор Гнатович, Львівський державний медичний університет, кафедра гуманітарної дисципліни.
Провідна організація – Інститут філософії ім. Г. Сковороди НАН України.
Захист відбудеться «17» лютого 2000 року о 15 годині
на засіданні спеціалізованої Вченої Ради Д .051.02 при Львівському національному університеті імені Івана Франка
за адресою: 79002, Львів, вул. Університетська, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка (м.Львів, вул.Драгоманова, 5)
Автореферат розісланий "15" січня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої Вченої Ради
доктор політичних наук, доцент В.М. Денисенко


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Україна як самостійна і незалежна держава перебуває в складних умовах державотворчого і соціального розвитку, створення системи національної безпеки. Це об’єктивно відбивається на розбудові та функціонуванні Збройних Сил як самостійної соціальної підсистеми суспільства, її складових, що розвиваються за властивими їм закономірностями і тенденціями.
Важливим соціальним елементом у системі «суспільство збройні сили» є військові колективи, на які покладено виконання найвідповідальніших завдань збройного захисту суверенної держави, бойової і мобілізаційної підготовки, навчання і виховання особового складу. Цим визначається теоретична і практична значимість вивчення і пізнання військового колективу, оскільки він є основним військово-соціальним середовищем, в якому формуються молоді громадяни України з високими патріотичними і громадянськими почуттями, широким світоглядом, необхідним рівнем військово-професійних знань, умінь і навичок, готових взяти на себе відповідальність за долю своєї Батьківщини.
Отже, актуальність аналізу соціально-філософської моделі військового колективу обумовлена низкою обставин. По-перше, недостатністю на даний час знань про соціальні закономірності діяльності та розвитку особового складу підрозділу в нову соціальну якість – військовий колектив. По-друге, в Збройних Силах України в теперішніх умовах прослідковується низка негативних процесів і явищ, які підривають боєготовність та боєздатність, негативно впливають на морально-психологічний стан військових частин і підрозділів. По-третє, як свідчить практика, незнання командирами та начальниками джерел визрівання і вияву різноманітних соціальних процесів і явищ, соціальних закономірностей їх протікання і наслідків у військовому колективі може призвести до помилкових або негативних рішень. По-четверте, недостатня ефективність діяльності суб’єктів військово-соціальної і культурно-виховної роботи з управління, навчання та виховання особового складу, гармонізації різноманітних соціальних взаємодій і взаємин військовослужбовців вимагає від них оволодіння сучасною методологією і методикою діяльності.
Стан дослідження проблеми. Проблема військового колективу як високорозвиненої соціальної системи, місця соціальних процесів, особливо соціальної рівноваги в її становленні, впливу військово-соціальної та виховної роботи на його ефективне функціонування привертає до себе увагу багатьох філософів, соціологів, психологів, педагогів, істориків, військових тощо.

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: СОЦІАЛЬНО-ФІЛОСОФСЬКИЙ АНАЛІЗ СТАНОВЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО КОЛЕКТИВУ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок