Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ, МЕТОДИ І АЛГОРИТМИ ПОБУДОВИ ПРОЕКТІВ СИСТЕМ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ ВИЩИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ

МОДЕЛІ, МЕТОДИ І АЛГОРИТМИ ПОБУДОВИ ПРОЕКТІВ СИСТЕМ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ ВИЩИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ

Назва:
МОДЕЛІ, МЕТОДИ І АЛГОРИТМИ ПОБУДОВИ ПРОЕКТІВ СИСТЕМ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ ВИЩИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,28 KB
Завантажень:
93
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний транспортний університет
ЛЯСКОВСЬКИЙ Віктор Петрович
УДК 681.5.01: 658.5
МОДЕЛІ, МЕТОДИ І АЛГОРИТМИ ПОБУДОВИ ПРОЕКТІВ СИСТЕМ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ
ВИЩИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ
05.13.22 - управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
КАРАНДАКОВ Геннадій Васильович
Національний транспортний університет,
завідувач кафедри
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор ПЕТРОВ В’ячеслав Васильович, директор Інституту проблем реєстрації інформації НАН України;
кандидат технічних наук, доцент ТЮПАКОВ Сергій Вікторович, Національний транспортний університет, доцент кафедри.
Провідна установа: Київський національний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться “18“ травня 2001р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.01 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий “13“ квітня 2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Гедз Ю.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід економіки України на ринкові відносини висуває підвищені вимоги до всієї системи освіти країни, в тому числі і системи вищої освіти. Вища школа знаходиться на порозі суттєвих змін в системі підготовки та розподілу спеціалістів і переходу до договірних відносин з їх майбутніми споживачами фахівців. Сучасний етап розвитку вищої освіти характеризується посиленням взаємозв’язку вищої школи з процесом перебудови виробничих відносин в матеріальній сфері. Промислові підприємства та організації, як основні споживачі випускників вищого навчального закладу (ВНЗ), за допомогою замовлень, відіграють значну роль у підготовці кадрів, забезпеченні високої якості підготовки їх та суттєво впливають на галузеву і регіональну спеціалізацію ВНЗ.
Вирішення проблем забезпечення ефективності підготовки фахівців вимагає від ВНЗ високої мобільності, можливості швидкого реагування на різні зовнішні фактори, при цьому оперативно змінювати форми і методи навчання і якість професійної підготовки.
На сучасному етапі розвитку ВНЗ при прийнятті управлінських рішень необхідно враховувати такі фактори, як децентралізація планування підготовки спеціалістів, значимість економічних аспектів діяльності, участь ВНЗ у формуванні власного фінансового базису, ефективність використання всіх видів ресурсів, варіантність стратегії розвитку ВНЗ, використання можливостей сучасних наукових розробок і технологій та формалізованих методів представлення інформації. Тому виникає необхідність у всесторонньому аналізі діяльності ВНЗ, як складного і багатофункціонального елементу системи вищої освіти і застосуванні в його діяльності сучасних, науково обгрунтованих систем організаційного управління вищим навчальним закладом (СОУ ВНЗ).
Для багатофункціональних об’єктів управління, до яких відноситься і ВНЗ, як структура організаційного типу, впровадження сучасних СОУ означає розробку перспективних проектів, в яких повинні використовуватися новітні досягнення в області оптимального управління з використанням комп’ютерних та інформаційних технологій. Але на практиці можна спостерігати невідповідність методів та засобів управління сучасним вимогам. Необхідна розробка нових, більш сучасних проектів, яка і дасть реальну можливість створення гнучкої, відповідної сучасним вимогам, ринкової економіки і системи управління матеріальними та інформаційними потоками у часі і просторі, які забезпечують ефективність та якість кінцевих результатів діяльності.
Для реалізації підвищення ефективності управління ВНЗ необхідно створити такі системи, за допомогою яких можливо оптимізувати їхню діяльність з основних напрямків, для здійснення контролю та управління адміністративно-господарською діяльністю, навчально-виховним процесом і ефективністю наукових досліджень і т.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: МОДЕЛІ, МЕТОДИ І АЛГОРИТМИ ПОБУДОВИ ПРОЕКТІВ СИСТЕМ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ ВИЩИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок