Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНДУКЦІЙНІ РЕОСТАТИ З ПОКращЕНИМИ МАСОГАБАРИТНиМИ ПОКАЗНИКАМИ ДЛЯ АСИНХРОННИХ

ІНДУКЦІЙНІ РЕОСТАТИ З ПОКращЕНИМИ МАСОГАБАРИТНиМИ ПОКАЗНИКАМИ ДЛЯ АСИНХРОННИХ

Назва:
ІНДУКЦІЙНІ РЕОСТАТИ З ПОКращЕНИМИ МАСОГАБАРИТНиМИ ПОКАЗНИКАМИ ДЛЯ АСИНХРОННИХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,31 KB
Завантажень:
99
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
СОВЕРШЕНСТВОВАНИЕ ЧАСТОТНЫХ МЕТОДОВ ОПРЕДЕЛЕНИЯ ПАРАМЕТРОВ ДВИГАТ
ЕЛЕЙ ПЕРЕМЕННОГО ТОКА ПРИ ИСПОЛЬЗОВАНИИ ПОЛИГАРМОНИЧЕСКОГО ПИ


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ МИХАЙЛА ОСТРОГРАДСЬКОГО
КАЧУРА Олексій Вікторович
УДК 621.313.333
ІНДУКЦІЙНІ РЕОСТАТИ З ПОКращЕНИМИ МАСОГАБАРИТНиМИ ПОКАЗНИКАМИ ДЛЯ АСИНХРОННИХ ДВИГУНІВ З ФАЗНИМ РОТОРОМ
Спеціальність 05.09.01 – Електричні машини і апарати
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кременчук – 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі електрообладнання Дніпродзержинського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
С’ЯНОВ Олександр Михайлович,
завідувач кафедри апаратури радіозв’язку, радіомовлення і телебачення Дніпродзержинського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор ОЛЕЙНИКОВ Олександр Михайлович, завідувач кафедри судових і промислових електромеханічних систем Севастопольського національного технічного університету Міністерства освіти і науки України;
- кандидат технічних наук, доцент ПРУС В’ячеслав В’ячеславович, доцент кафедри систем автоматичного управління та електропривода Кременчуцького державного політехнічного університету імені Михайла Остроградського Міністерства освіти і науки України.
Провідна установа:
Інститут електродинаміки НАН України, відділ електромагнітних систем.
Захист відбудеться 16 липня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 45.052.01 Кременчуцького державного політехнічного університету імені Михайла Остроградського Міністерства освіти і науки України за адресою: 39614, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20, корпус 1, ауд. 1211.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Кременчуцького державного політехнічного університету імені Михайла Остроградського Міністерства освіти і науки України (39614, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20)
Автореферат розісланий 14 червня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., доц. А.В. Некрасов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. На підприємствах металургійної та хімічної галузей достатньо поширені підйомно-транспортні механізми, в яких використовують асинхронні двигуни (АД) із фазним ротором і активними пусковими опорами. Багаторічний досвід експлуатації подібних установок показує, що застосування відкритих пускових опорів призводить до цілого ряду негативних наслідків, серед яких: необхідність використання великої кількості пускової апаратури; наявність ковзальних контактів, що виключають застосування подібних установок у приміщеннях із вибухонебезпечним середовищем; істотне збільшення масогабаритних показників усієї системи; необхідність залучення додаткового персоналу для обслуговування контактної апаратури тощо. Вказані недоліки призводять до тривалих простоїв і багаторазових ремонтів обладнання.
У ситуації, що склалася, підвищення надійності і функціональності підйомно-транспортного обладнання є важливою задачею, яку можна вирішити, включаючи індукційні реостати (ІР) у коло фазного ротора АД. Такий підхід дає змогу різко зменшити кількість контактної апаратури, а за необхідності позбутися її взагалі. Завдяки нелінійності електромагнітних параметрів ІР дозволяють забезпечити пуск АД із заданим пусковим струмом.
Переважна більшість досліджень, присвячених впливу конструкцій ІР на їх характеристики, базувалась на припущенні про незалежність основного магнітного потоку і потоку розсіювання. Крім того, ІР розглядалися як еквівалентні активно-індуктивні опори, що не забезпечувало необхідної точності розрахунку конструктивних параметрів ІР, які дозволяють сформувати необхідні статичні та динамічні характеристики АД з ІР в колі ротора за умови мінімізації малогабаритних показників реостатів. Тому актуальною є задача визначення раціональних параметрів ІР, які забезпечують задані механічні характеристики АД, зменшення матеріаломісткості реостатів і впровадження безвідходних технологій їх виробництва на підставі закономірностей, отриманих в результаті розв’язання комплексної задачі дослідження електромагнітних перехідних процесів в колі фазного ротора АД з ІР у ланцюговопольовій постановці.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ІНДУКЦІЙНІ РЕОСТАТИ З ПОКращЕНИМИ МАСОГАБАРИТНиМИ ПОКАЗНИКАМИ ДЛЯ АСИНХРОННИХ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок